MARCELO, SAUL, SIDNEI, BRAHIMI, BELEJ, VICTOR, DIEGO, CRISTIANO, PIMPOLHO, VNUK, RODEK, BEZSTAROSTI, PYTLOUN, HOCHMAN - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Benago se po matném výkonu rozloučilo s pohárem

Zruč nad Sázavou - Benago Zruč nad Sázavou se v pondělí večer rozloučilo s Pohárem ČMFS. Domácí futsalisté totiž podlehli ve čtvrtfinále teplické Balticfloře.

FC Benago – Balticflora Teplice 3:6 (0:4)

Branky a Nahrávky: 33. Filinger, 40. pok. kop Angellot, 40. Angellot (Gonzales) - 2. Ladeira (Dziatlau), 4. Tolstov (Dziatlau), 9. Ladeira (Leite), 19. pok. kop Wellington, 27. Tolstov (Wellington), 28. Severino (Leite). Rozhodčí: Kudrna – Smreček. ŽK: Angellot (FCB).

Benago Zruč:

Klíma (21. Krajč) – Filinger, A. Simitči, Brožek, Fichtner – Gonzales, Rick, Angellot, A. Štorc. Trenér Beni Simitči.

Teplice:

Račuk – Severino, Tolstov, Ladeira, Dziatlau – Wellington, Leite, Pereira, Freije. (Kalina) Trenér Rui Guimaraes.

Benago začalo utkání hodně špatně. Ladeira totiž po individuální akci ve 2. minutě propálil Klímu – 0:1. Obdržená branka domácí neprobudila. Za dvě minuty to bylo už 0:2. Dziatlau přihrál pod sebe na Tolstova a ten se trefil do černého. Diváci Benago nepoznávali. Zaostávalo ve všech směrech a nenacházelo recept na pilnou defenzivu Teplic. V 9. minutě obešel Ladeira Ricka a zavěsil k tyči – 0:3.

Tak to by stačilo, říkali si domácí fanoušci, ale jejich miláčci inkasovali do přestávky ještě jednou, když Wellington zvýšil z penalty za akumulované fauly na 4:0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí přeci jen lépe, ale gól Račukovi nedali. O výhře zřejmě rozhodl brejk z 27. minuty, který přesnou ranou zakončil teplický Tolstov – 0:5. Minutu nato přidal šestý gól Severino, jenž zakončil střelou k tyči pohlednou akci Balticflory.

Benagu pomohly časté fauly Teplic a už ve 33. minutě kopal trestný kop Filinger a snížil na 1:6. Pak však ten samý hráč nedal penaltu. V poslední minutě se k penaltě postavil domácí Angellot a ten se nemýlil – 2:6. Krátce po rozehrání Angellot zakouzlil a jeho prudká přihrávka prošla až do brány – 3:6. Mohutný finiš zastavil však závěrečný hvizd rozhodčího a z postupu se mohly radovat Teplice.

Rubrika: Zápasy A-tým | Michal Pavlík | Přečteno: 1042x | 29.11.2010

Další články

JE DOBŘE, ŽE JSME POSTOUPILI BRZY, ŘÍKÁ MARCEL RODEK

JE DOBŘE, ŽE JSME POSTOUPILI BRZY, ŘÍKÁ MARCEL RODEK Prvním postupujícím týmem do semifinále se stalo Benago, které porazilo brněnský Helas. My...

AGO SIMITČI: VELMI SI TO GESTO KLUKŮ VÁŽÍM

AGO SIMITČI: VELMI SI TO GESTO KLUKŮ VÁŽÍM Zruč nad Sázavou- V televizním zápase jsme opět po dlouhé době viděli kapitánskou pásku na...

BENAGO POTŘETÍ PORAZILO HELAS. SEMIFINÁLE SI ZAJISTILO V PRODLOUŽENÍ

BENAGO POTŘETÍ PORAZILO HELAS. SEMIFINÁLE SI ZAJISTILO V PRODLOUŽENÍ Před kamerami České televize se v pátek utkali v rámci třetího duelu čtvrtfinálové série p...

BENAGO CHCE V PÁTEK VEČER PŘED TELEVIZNÍMI KAMERAMI STVRDIT POSTUP

BENAGO CHCE V PÁTEK VEČER PŘED TELEVIZNÍMI KAMERAMI STVRDIT POSTUP Futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou chtějí v pátek večer ukončit semifinálovou sérii play o...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss