V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Benago přestřílelo Štajnera s Bosančičem

Zruč nad Sázavou - Futsalisté zručského Benaga sehráli ve středu přátelské utkání s druholigovým Andy Liberec, který byl posílen o dva hráče z Gambrinus ligy – Bosančiče a reprezentanta Štajnera.

FC Benago – Andy Liberec 9:5 (4:4)

Branky a Nahrávky: 4. Fitzel (Angellot), 6. Mejzini (Filinger), 17. Mejzini (Brožek), 20. Gonzales (Angellot), 31. Chrobák (Angellot), 33. Fitzel (Brožek), 36. Filinger, 38. Angellot (Filinger), 40. A. Simitči (Angellot) - 4. Štajner, 13. Kutíkek (Král), 15. Bosančič (Štajner), 19. Bosančič (Štajner), 46. Štajner.

Benago Zruč:

Krajč (Sochůrek) - Filinger, A. Simitči, Brožek, Mejzini, Angellot, Gonzales, Sýkora, Fitzel, Chrobák. Trenér Beni Simitči.

„Zápas můžu hodnotit kladně, protože splnil to, co jsem potřeboval - vidět u mých kluků jak pozitiva ve druhém poločase, tak i negativa v prvním poločase,“ řekl pro začátek trenér a prezident Benaga Beni Simitči.

Liberec nesestavil vůbec špatný tým. „Děkuji kamarádovi Andreasovi, který postavil dobrý tým, takže to nebylo pro nás snadné sousto. Speciálně v prvním poločase, kdy naši kluci měli až převeliký respekt z posil z ligového fotbalového Liberce - Bosančiče a Štajnera, kteří de facto dali čtyři z pěti gólů v celém utkání!“ vyzdvihl kvalitu soupeře Simitči.

První část zápasu skončila nerozhodně 4:4. „První poločas nám trochu skřípal, protože jsme nehráli úplně dobře pres na soupeře a díky tomu nám Andy dal všechny góly z brejku,“ viděl hlavní příčiny neúspěchu Simitči.

„Druhý poločas už jsme si řekli, že se musíme soustředit na hru, stáhli jsme obrannou linii do půlky hřiště a dodržovali jsme obranný blok v celé čtyřce, což samozřejmě rozhodlo a druhý poločas jsme vyhráli pět jedna,“ doplnil.

V závěru vyšla Benagu i hra bez brankáře. „Posledních pět minut už jsme skoro soupeři nepůjčili míč, protože jsem vytáhl Krajče na power play a hned po pár vteřinách jsme vstřelili gól, takže hra bez brankáře splnila účel,“ liboval si Simitči.

Benago má s libereckým Andy vřelé vztahy a tak Simitči vzkázal: „Andy Liberec přeji vše nej ve druhé lize a doufám, že se jim v letošní sezoně konečně podaří postoupit do první vysněné ligy, ale doufám, že si vezmou z dnešního zápasu ponaučení a budou pracovat na odstranění chyb.

Rubrika: Zápasy A-tým | Michal Pavlík | Přečteno: 1139x | 30.11.2010

Další články

SKENDER SIMITČI: NADEŠEL TEN SPRÁVNÝ OKAMŽIK

SKENDER SIMITČI: NADEŠEL TEN SPRÁVNÝ OKAMŽIK V životě každého člověka přijde chvíle, kdy musí udělat zásadní rozhodnutí. V soukromém ži...

NAZVLÁDLI JSME TO!

NAZVLÁDLI JSME TO! Futsalisté Slavie Praha to dokázali. V sobotním čtvrtém zápase semifinále play off CHANCE ...

Vyjádření FC Benaga Zruč nad Sázavou

Vyjádření FC Benaga Zruč nad Sázavou   V uplynulých hodinách se na facebooku objevila závažná obvinění našeho klubu z úst hráče...

Beni Simitči: Od kluků očekávám stejný výkon jako ve středu!

Beni Simitči: Od kluků očekávám stejný výkon jako ve středu! Futsalisté SK Slavia Praha stojí před branami finále. V sobotu od 16 hodin vyzvou v Edenu ...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss