MARCELO, SAUL, SIDNEI, BRAHIMI, BELEJ, VICTOR, DIEGO, CRISTIANO, PIMPOLHO, VNUK, RODEK, BEZSTAROSTI, PYTLOUN, HOCHMAN - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Benago přestřílelo Štajnera s Bosančičem

Zruč nad Sázavou - Futsalisté zručského Benaga sehráli ve středu přátelské utkání s druholigovým Andy Liberec, který byl posílen o dva hráče z Gambrinus ligy – Bosančiče a reprezentanta Štajnera.

FC Benago – Andy Liberec 9:5 (4:4)

Branky a Nahrávky: 4. Fitzel (Angellot), 6. Mejzini (Filinger), 17. Mejzini (Brožek), 20. Gonzales (Angellot), 31. Chrobák (Angellot), 33. Fitzel (Brožek), 36. Filinger, 38. Angellot (Filinger), 40. A. Simitči (Angellot) - 4. Štajner, 13. Kutíkek (Král), 15. Bosančič (Štajner), 19. Bosančič (Štajner), 46. Štajner.

Benago Zruč:

Krajč (Sochůrek) - Filinger, A. Simitči, Brožek, Mejzini, Angellot, Gonzales, Sýkora, Fitzel, Chrobák. Trenér Beni Simitči.

„Zápas můžu hodnotit kladně, protože splnil to, co jsem potřeboval - vidět u mých kluků jak pozitiva ve druhém poločase, tak i negativa v prvním poločase,“ řekl pro začátek trenér a prezident Benaga Beni Simitči.

Liberec nesestavil vůbec špatný tým. „Děkuji kamarádovi Andreasovi, který postavil dobrý tým, takže to nebylo pro nás snadné sousto. Speciálně v prvním poločase, kdy naši kluci měli až převeliký respekt z posil z ligového fotbalového Liberce - Bosančiče a Štajnera, kteří de facto dali čtyři z pěti gólů v celém utkání!“ vyzdvihl kvalitu soupeře Simitči.

První část zápasu skončila nerozhodně 4:4. „První poločas nám trochu skřípal, protože jsme nehráli úplně dobře pres na soupeře a díky tomu nám Andy dal všechny góly z brejku,“ viděl hlavní příčiny neúspěchu Simitči.

„Druhý poločas už jsme si řekli, že se musíme soustředit na hru, stáhli jsme obrannou linii do půlky hřiště a dodržovali jsme obranný blok v celé čtyřce, což samozřejmě rozhodlo a druhý poločas jsme vyhráli pět jedna,“ doplnil.

V závěru vyšla Benagu i hra bez brankáře. „Posledních pět minut už jsme skoro soupeři nepůjčili míč, protože jsem vytáhl Krajče na power play a hned po pár vteřinách jsme vstřelili gól, takže hra bez brankáře splnila účel,“ liboval si Simitči.

Benago má s libereckým Andy vřelé vztahy a tak Simitči vzkázal: „Andy Liberec přeji vše nej ve druhé lize a doufám, že se jim v letošní sezoně konečně podaří postoupit do první vysněné ligy, ale doufám, že si vezmou z dnešního zápasu ponaučení a budou pracovat na odstranění chyb.

Rubrika: Zápasy A-tým | Michal Pavlík | Přečteno: 1018x | 30.11.2010

Další články

Hradečtí vzdorovali Benagu dvě třetiny hrací doby. To poté čtyřmi góly rozhodlo

Hradečtí vzdorovali Benagu dvě třetiny hrací doby. To poté čtyřmi góly rozhodlo Zruč nad Sázavou - V rámci 20. kola Chance futsal ligy přivítalo domácí Benago ve sportovn...

BENAGO CHCE HRADCI KRÁLOVÉ OPLATIT PORÁŽKU

BENAGO CHCE HRADCI KRÁLOVÉ OPLATIT PORÁŽKU Na Hradec Králové nemají futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou dobré vzpomínky. V pátečním ut...

PEPA GABČO POSILÍ BENAGO NA PLAY OFF!

PEPA GABČO POSILÍ BENAGO NA PLAY OFF! V pátek se rozhodlo o postup Mělniku do první ligy a vzápěti Beni Simitči a Pavel Šuba se ...

BENI SIMITČI: CHCI SLAVII VE ČTVRTFINÁLE A SPARTU V SEMIFINÁLE

BENI SIMITČI: CHCI SLAVII VE ČTVRTFINÁLE A SPARTU V SEMIFINÁLE Nejvyšší futsalová soutěž má v těchto dnech krátkou přestávku, kterou týmy využívají k dol...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss