MARCELO, SAUL, SIDNEI, BRAHIMI, BELEJ, VICTOR, DIEGO, CRISTIANO, PIMPOLHO, VNUK, RODEK, BEZSTAROSTI, PYTLOUN, HOCHMAN - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Benago přestřílelo Štajnera s Bosančičem

Zruč nad Sázavou - Futsalisté zručského Benaga sehráli ve středu přátelské utkání s druholigovým Andy Liberec, který byl posílen o dva hráče z Gambrinus ligy – Bosančiče a reprezentanta Štajnera.

FC Benago – Andy Liberec 9:5 (4:4)

Branky a Nahrávky: 4. Fitzel (Angellot), 6. Mejzini (Filinger), 17. Mejzini (Brožek), 20. Gonzales (Angellot), 31. Chrobák (Angellot), 33. Fitzel (Brožek), 36. Filinger, 38. Angellot (Filinger), 40. A. Simitči (Angellot) - 4. Štajner, 13. Kutíkek (Král), 15. Bosančič (Štajner), 19. Bosančič (Štajner), 46. Štajner.

Benago Zruč:

Krajč (Sochůrek) - Filinger, A. Simitči, Brožek, Mejzini, Angellot, Gonzales, Sýkora, Fitzel, Chrobák. Trenér Beni Simitči.

„Zápas můžu hodnotit kladně, protože splnil to, co jsem potřeboval - vidět u mých kluků jak pozitiva ve druhém poločase, tak i negativa v prvním poločase,“ řekl pro začátek trenér a prezident Benaga Beni Simitči.

Liberec nesestavil vůbec špatný tým. „Děkuji kamarádovi Andreasovi, který postavil dobrý tým, takže to nebylo pro nás snadné sousto. Speciálně v prvním poločase, kdy naši kluci měli až převeliký respekt z posil z ligového fotbalového Liberce - Bosančiče a Štajnera, kteří de facto dali čtyři z pěti gólů v celém utkání!“ vyzdvihl kvalitu soupeře Simitči.

První část zápasu skončila nerozhodně 4:4. „První poločas nám trochu skřípal, protože jsme nehráli úplně dobře pres na soupeře a díky tomu nám Andy dal všechny góly z brejku,“ viděl hlavní příčiny neúspěchu Simitči.

„Druhý poločas už jsme si řekli, že se musíme soustředit na hru, stáhli jsme obrannou linii do půlky hřiště a dodržovali jsme obranný blok v celé čtyřce, což samozřejmě rozhodlo a druhý poločas jsme vyhráli pět jedna,“ doplnil.

V závěru vyšla Benagu i hra bez brankáře. „Posledních pět minut už jsme skoro soupeři nepůjčili míč, protože jsem vytáhl Krajče na power play a hned po pár vteřinách jsme vstřelili gól, takže hra bez brankáře splnila účel,“ liboval si Simitči.

Benago má s libereckým Andy vřelé vztahy a tak Simitči vzkázal: „Andy Liberec přeji vše nej ve druhé lize a doufám, že se jim v letošní sezoně konečně podaří postoupit do první vysněné ligy, ale doufám, že si vezmou z dnešního zápasu ponaučení a budou pracovat na odstranění chyb.

Rubrika: Zápasy A-tým | Michal Pavlík | Přečteno: 1037x | 30.11.2010

Další články

JE DOBŘE, ŽE JSME POSTOUPILI BRZY, ŘÍKÁ MARCEL RODEK

JE DOBŘE, ŽE JSME POSTOUPILI BRZY, ŘÍKÁ MARCEL RODEK Prvním postupujícím týmem do semifinále se stalo Benago, které porazilo brněnský Helas. My...

AGO SIMITČI: VELMI SI TO GESTO KLUKŮ VÁŽÍM

AGO SIMITČI: VELMI SI TO GESTO KLUKŮ VÁŽÍM Zruč nad Sázavou- V televizním zápase jsme opět po dlouhé době viděli kapitánskou pásku na...

BENAGO POTŘETÍ PORAZILO HELAS. SEMIFINÁLE SI ZAJISTILO V PRODLOUŽENÍ

BENAGO POTŘETÍ PORAZILO HELAS. SEMIFINÁLE SI ZAJISTILO V PRODLOUŽENÍ Před kamerami České televize se v pátek utkali v rámci třetího duelu čtvrtfinálové série p...

BENAGO CHCE V PÁTEK VEČER PŘED TELEVIZNÍMI KAMERAMI STVRDIT POSTUP

BENAGO CHCE V PÁTEK VEČER PŘED TELEVIZNÍMI KAMERAMI STVRDIT POSTUP Futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou chtějí v pátek večer ukončit semifinálovou sérii play o...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss