V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Beni Simitči: Naštěstí pohár není play off

Zruč nad Sázavou - Trenér futsalistů Zruče Beni Simitči okomentoval nepovedené utkání čtvrtfinále Poháru ČMFS, kdy Benago prohrálo doma s Teplicemi 3:6.

Trenér Benaga Beni Simitči měl po zápase rozhovor s trenérem Teplic. „Jak skončil zápas, tak jsem mu podal ruku a poděkoval mu. On se mě ptal, proč mu děkuju. Děkoval jsem za těch šest gólů, protože jsme potřebovali knock-out. Kluci si myslí, že když se nám daří, tak přijde soupeř a otevře nám bránu,“ vysvětlil Simitči.

„My navíc musíme hájit svou bránu. Na to jsem kluky upozorňoval už v autobusu z Jistebníku. Tohle byl úplně jiný zápas. Teplice umí s balonem a vpředu jsou vynikající. Vzadu ale měli okénka, což se ukázalo na začátku druhé půle, kdy jsme měli čtyři šance,“ vypíchl trenér a prezident Benaga.

Benago se skoro tři čtvrtiny utkání nemohlo trefit. „Jakmile nedáte dlouho kontaktní gól, tak je to v pytli. My jsme dostali góly lehce, a tak jsem hráčům o přestávce říkal: Dobře vám tak. Radost jsem neměl, ale s tím, co jsme předvedli v první půli, se nedá hrát o špičku ligy. Naštěstí pohár není play off,“ uzavřel Beni Simitči.

Rubrika: Rozhovory | Michal Pavlík | Přečteno: 1157x | 29.11.2010

Další články

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI Zruč n/S - před zahájením semifinálové série jsme vyzpovídali trenéra Beni Simitči o právě...

CHCEME PORAZIT TEPLICE !

CHCEME PORAZIT TEPLICE ! Praha: v pátek se uskuteční šlágr kola - utkáme se s dosud neporaženými Teplicemi. Před zá...

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné !

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné ! Praha - Po zápase se Slávii jsem požádal Beniho o krátké zhodnocení nejen tohoto zápasu, a...

KAPITÁN SE VRACÍ !

KAPITÁN SE VRACÍ ! Praha - Po vypršení trestu se na palubovku vrací kapitán Ago. Položil jsem mu pár otrázek ...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss