V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Kolumbijec Angellott: Úspěch klubu je na prvním místě

Zruč n. Sázavou – Kolumbijský reprezentant Angellott Garces je jednou z letních posil futsalového Benaga. Není to ovšem ledajaký hráč, je to přímo kouzelník s míčem. Pokaždé, když je u balonu, upírají se k jeho nohám zraky všech diváků v hale s očekáváním, co znovu vymyslí. V prvním utkání dal branku a vymyslel dvě gólové přihrávky. V článku si můžete prohlédnout i fotogalerii kolumbijského futsalisty. Ostřílený mazák David Filinger si zase užíval kapitánskou pásku.

Jak hodnotíte první utkání v dresu Benaga?
Dlouho jsme se připravovali na začátek ligy a první utkání se mi hodně líbilo. Samozřejmě máme pořád co zlepšovat, ale jinak jsem spokojený.

Co říkáte na českou ligu?
Jsem překvapený už od prvního turnaje v přípravě. Je to hodně kvalitní liga. Hodně Brazilců třeba hraje v české lize. Mně se tato soutěž líbí. Teď se budeme připravovat na Brno, kde chci zase vyhrát. Postupně budeme přidávat na obrátkách.

Prostředí ve Zruči Vám vyhovuje?
Je to dobré. Líbí se mi zručští fanoušci, ale nejenom oni. Klub pracuje skvěle. Vážím si práce Beni Simitčiho, dělá to dobře. Když budeme takto nadále trénovat, tak můžeme do Zruče přinést i úspěchy. Pro úspěchy nám nic nechybí, jsem spokojený. Docela mě překvapilo, že tu jsou takoví skvělí fanoušci.

V prvním utkání jste udělal tři body za gól a dvě nahrávky. Můžeme od Vás čekat ještě více?
Soupeř hrál dnes hodně defenzivně, proto jsme jako tým neměli moc možnost se ukázat, ale myslím si, že se tak během patnácti dnů o mnoho zlepším a budu dávat branky a nahrávat na . To vše budu dělat ale pro úspěch klubu, což je u mě na prvním místě.

Rubrika: Rozhovory | Michal Pavlík | Přečteno: 1136x | 29.11.2010

Další články

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI Zruč n/S - před zahájením semifinálové série jsme vyzpovídali trenéra Beni Simitči o právě...

CHCEME PORAZIT TEPLICE !

CHCEME PORAZIT TEPLICE ! Praha: v pátek se uskuteční šlágr kola - utkáme se s dosud neporaženými Teplicemi. Před zá...

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné !

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné ! Praha - Po zápase se Slávii jsem požádal Beniho o krátké zhodnocení nejen tohoto zápasu, a...

KAPITÁN SE VRACÍ !

KAPITÁN SE VRACÍ ! Praha - Po vypršení trestu se na palubovku vrací kapitán Ago. Položil jsem mu pár otrázek ...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss