V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Beni Simitči: Rozhodčí nás poškodili

Zruč nad Sázavou - Tvrdou výměnu názorů mezi oběma trenéry přineslo hodnocení sobotního zápasu mezi Benagem Zruč a Helasem Brno.

Podle trenéra Brna Jana Loupa se jeho mužstvu vyplatila obranná taktika. "Věděli jsme, že když vydržíme dlouho bez branek, tak domácí tým bude značně nervozní. Což se prokázalo. Trestali jsme protiútoky soupeře, měli jsme víc šancí a vyhráli jsme zaslouženě."

"Na takovou taktiku kašlu!" kontroval trenér a zároveň prezident domácího Benaga Beni Simitči. "Hráči Brna šli zákeřně po našich hráčích," dodal. Podle něj zápas ovlinil především ostudný výkon rozhodčích. "Brno nám dalo dva góly po červené kartě a další po různých faulech. Je to hanba," prohlásil trenér, který byl navíc přesvědčen o domluvě hostí s rozhodčími.

"Hned v pondělí podávám stížnost na oba rozhodčí. Je očividné, že Helas potřeboval od někoho pomoct. Stačily ty červené karty. Od začátku zápasu to nezvládli. Pouštěli zákeřné fauly. Ještě, že to máme na videu," byl rozčilený trenér, podle nějž bylo nepřípustné už to, že zápas Brna pískal brněnský rozhodčí Karel Linhart.

Vyloučení Angellota a Klímy bylo podle Simitčiho výsledkem zákeřné hry hostí s cílem vyřadit ze hry největší hvězdy Benaga. "My jsme samozřejmě byli nervozní, ale když nás oni mlátí na hřišti, tak je samozřejmé, že v nějaké třicáté minutě některý náš hráč nevydrží a udělá tam nějakou "volovinu"," řekl. "Asi jsme někomu trnem v oku, že jsme na druhém místě. Ale stačilo říct - já bych aspoň ušetřil ty hráče! My máme bodů dost a hodně jich ještě uděláme," zakončil trenér.

Loup: Hráči Benaga nám vyhrožují

"Taky jsem rád, že je to na videu. Myslím si, že Angellot měl jít třikrát ven. Šel až počtvrté. Mě mrzí, že hráči Benaga vyhrožují našim hráčům, že se převléknou do civilu a že nám "rozmlátí rypák"," nezůstal pozadu trenér Helasu Jan Loup.

Rubrika: Rozhovory | FC Benago | Přečteno: 1279x | 30.11.2010

Další články

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI Zruč n/S - před zahájením semifinálové série jsme vyzpovídali trenéra Beni Simitči o právě...

CHCEME PORAZIT TEPLICE !

CHCEME PORAZIT TEPLICE ! Praha: v pátek se uskuteční šlágr kola - utkáme se s dosud neporaženými Teplicemi. Před zá...

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné !

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné ! Praha - Po zápase se Slávii jsem požádal Beniho o krátké zhodnocení nejen tohoto zápasu, a...

KAPITÁN SE VRACÍ !

KAPITÁN SE VRACÍ ! Praha - Po vypršení trestu se na palubovku vrací kapitán Ago. Položil jsem mu pár otrázek ...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss