V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Simitči: Po návratu de Oliveiry jsem téměř spokojený

Zruč nad Sázavou - Zřejmě poslední posilu zveřejnil v rozhovoru prezident a trenér futsalového klubu FC Benago Zruč n. Sázavou. Do týmu se vrací po půlroční pauze Brazilec Caio do Olivera. Jeho start za fotbalovou Jiskru, jako tomu bylo v loňské sezoně okresního přeboru, není jistý.

Beni, co nového vymýšlíte na fanoušky Benaga?
Jelikož si to fanoušci zaslouží, tak jsem se rozhodl, že jim pro letošní ročník udělám poslední radost v podobě posil a musím říct, že opět to bude zvučná posila, a to náš staronový Caio de Oliveira!

Vždyť jste v létě tvrdil, že nebude…
Ano, protože Caio se rozhodl studovat, ale před dvěma týdny změnil rozhodnutí a hned mě informoval, že by rád zpátky. Vzal jsem si pár dnů na rozmyšlenou a rozhodl se pro ano.

Bude nastupovat zase za fotbalovou Jiskru?

To nemohu potvrdit, protože bude bydlet v Praze. Každopádně jedna novinka ve fotbalovém kádru se chystá, ale zřejmě až na jaře.

Vraťme se k futsalu. Máte hodně široký kádr. Kam s de Oliveirou?

Týden jsem přemýšlel a v hlavě jsem si vytvořil pekelnou čtyřku čistokrevných futsalistů ve složení Gabo Rick a Caio de Oliveira v obraně – Angellot a Fabian Gonzales vepředu. Bude to prostě to nejlepší, co se může dát do kupy v jedné čtyřce a abych řekl pravdu, hodně se těším na práci s nimi, protože oni půjdou spát a vstávat budou s futsalem a futsalovou taktikou.

S Rickem se ale dobře doplňuje Sýkora. Co bude s ním?
Máte pravdu, souhlasím s Vámi a jsem hodně spokojen s výkonem a s celkovým postojem Sykece (Sýkora) v našem týmu a myslím si, že speciálně on se bude ještě hodně lepšit. Je velké pozitivum, že je velký univerzál a můžu ho postavit kamkoliv, a proto si myslím, že také může hrát dobře v jedné čtyřce s Fílou (Filinger), Agem (Simitči) a Danem (Brožek).

Teď už budete spokojený s kádrem?
Ještě ne (směje se). Až se mi vrátí Mário Vozár z barcelonské stáže. Potom už budu spokojen a v klidu.

Připomeňme si tedy cíle Benaga v letošní sezoně?
Žádna změna. Skončit do třetího místa a potom ladit formu na play off. Máme hodně dlouhou cestu, takže přidáme na trénincích a potom se uvidí, co dál.

Brazilce budete moct vidět už v sobotu, kdy FC Benago hostí na své palubovce Helas Brno od 20 hodin. „Pokud nespadne letadlo, tak bude na zápase přítomen,“ dodal usměvavý Beni Simitči. Tým v týdnu opustil reprezentant Kosova Mejzini. "Přiznal, že na českou ligu nemá a vrátil se," vysvětlil Simitči.

Rubrika: Rozhovory | Michal Pavlík | Přečteno: 1118x | 30.11.2010

Další články

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI Zruč n/S - před zahájením semifinálové série jsme vyzpovídali trenéra Beni Simitči o právě...

CHCEME PORAZIT TEPLICE !

CHCEME PORAZIT TEPLICE ! Praha: v pátek se uskuteční šlágr kola - utkáme se s dosud neporaženými Teplicemi. Před zá...

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné !

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné ! Praha - Po zápase se Slávii jsem požádal Beniho o krátké zhodnocení nejen tohoto zápasu, a...

KAPITÁN SE VRACÍ !

KAPITÁN SE VRACÍ ! Praha - Po vypršení trestu se na palubovku vrací kapitán Ago. Položil jsem mu pár otrázek ...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss