V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Vypadli jsme z taktiky, říkal Beni Simitči

Zruč n. Sázavou – Futsalisté zručského Benaga v sobotu prohráli s Teplicemi 3:6. Utkání okomentovali trenéři obou mužstev.

„Nejprve chci Teplicím pogratulovat. Vyhrály zaslouženě,“ uznal trenér Benaga Beni Simitči. „Nechci se vymlouvat, ale nejvíc mi chyběl Angellot a brácha Ago, který je stále zraněný z brněnského zápasu. Navzdory tomu jsme odehráli dobrý zápas. Dokázali jsme, že máme kvalitu, ale nejsme takticky vyspělí,“ viděl hlavní problémy zručský kouč.

„V Teplicích jsou dva hráči – Leite a Ladeira. Dokud jsme je dokázali ubránit, tak jsme byli ve hře. Jakmile Ladeira ale dostane balon, tak ho neuhlídá ani svatý Gabo Rick, protože má asi o padesát kilo méně. Prohráli jsme díky tomu, že jsme v rozhodujících chvílích vypadli z taktických pokynů,“ litoval Beni Simitči.

Benago bylo i blízko remíze. „Utkání se mohlo zremizovat díky power play, jenže jsme udělali chybu a prohráli,“ vrátil se Simitči k situaci za stavu 3:4.

Benagu se tedy nepovedlo odskočit na druhém místě. „Prohráli jsme souboj o druhé místo, a proto musíme získat body venku. Mrzí mě, že je to čtvrtá porážka doma. Venku jsme se zase po Chrudimi jediný tým, který ještě neprohrál,“ bilancoval Simitči.

Zápas okomentoval i trenér Balticflory Rui Guimares: „Dneska jsme vyhráli těžký a důležitý zápas. Benago hrálo dobře i poslední zápasy. My jsme sem jeli vyhrát, což se nám podařilo. Na Benagu je ale vidět práce trenéra. Měli hodně dobrých momentů, ale chybělo jim štěstí.“

Rubrika: Rozhovory | Michal Pavlík | Přečteno: 1210x | 30.11.2010

Další články

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI

CHCEME PORAZIT ERA PACK PŘED TV KAMERAMI Zruč n/S - před zahájením semifinálové série jsme vyzpovídali trenéra Beni Simitči o právě...

CHCEME PORAZIT TEPLICE !

CHCEME PORAZIT TEPLICE ! Praha: v pátek se uskuteční šlágr kola - utkáme se s dosud neporaženými Teplicemi. Před zá...

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné !

Kouzlo domácí haly ve Zruči je nepředstavitelné ! Praha - Po zápase se Slávii jsem požádal Beniho o krátké zhodnocení nejen tohoto zápasu, a...

KAPITÁN SE VRACÍ !

KAPITÁN SE VRACÍ ! Praha - Po vypršení trestu se na palubovku vrací kapitán Ago. Položil jsem mu pár otrázek ...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss