MARCELO, SAUL, SIDNEI, BRAHIMI, BELEJ, VICTOR, DIEGO, CRISTIANO, PIMPOLHO, VNUK, RODEK, BEZSTAROSTI, PYTLOUN, HOCHMAN - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Rozpis

A-tým

Rozpis soutěže

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
SMF. 15.04. 20:00 FC Balticflora Teplice FC Benago
SMF. 19.04. 18:00 FC Benago FC Balticflora Teplice
SMF. 29.04. 20:00 FC Balticflora Teplice FC Benago
1. 03.09. 20:00 Bohemians 1905 SK Indoss Plzeň 4:5
1. 03.09. 20:00 CC Jistebník FC Balticflora Teplice 1:1
1. 03.09. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FC Tango Brno 8:1
1. 03.09. 20:00 FC Benago Torf Pardubice 8:1
1. 03.09. 20:00 SK Slavia Praha Nejzbach Vysoké Mýto 4:2
1. 03.09. 20:00 SKP Likop Třinec Kajot Helas Brno 8:3
2. 10.09. 20:00 SK Indoss Plzeň SKP Likop Třinec 6:3
2. 10.09. 20:00 FC Balticflora Teplice Bohemians 1905 4:1
2. 10.09. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim Kajot Helas Brno 10:1
2. 10.09. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto CC Jistebník 7:5
2. 11.09. 19:30 FC Tango Brno FC Benago 5:5
2. 11.09. 20:00 Torf Pardubice SK Slavia Praha 0:3
3. 17.09. 20:00 CC Jistebník Torf Pardubice 5:4
3. 17.09. 20:00 Kajot Helas Brno SK Indoss Plzeň 3:3
3. 17.09. 20:00 SK Slavia Praha FC Tango Brno 5:2
3. 17.09. 20:00 Bohemians 1905 Nejzbach Vysoké Mýto 4:2
3. 17.09. 20:00 SKP Likop Třinec FC Balticflora Teplice 2:6
3. 18.09. 19:00 FC Benago FK ERA-PACK Chrudim 2:9
4. 24.09. 20:00 Bohemians 1905 Kajot Helas Brno 9:5
4. 24.09. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim SK Indoss Plzeň 12:2
4. 24.09. 20:00 CC Jistebník FC Tango Brno 4:2
4. 24.09. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto SKP Likop Třinec 3.4
4. 25.09. 19:00 FC Benago SK Slavia Praha 6:3
4. 25.09. 20:00 Torf Pardubice Bohemians 1905 4:4
5. 01.10. 20:00 SKP Likop Třinec Torf Pardubice 2:7
5. 01.10. 20:00 CC Jistebník FC Benago 2:6
5. 01.10. 20:00 SK Indoss Plzeň FC Balticflora Teplice 7:6
5. 01.10. 20:00 Bohemians 1905 FC Tango Brno 3:2
5. 06.10. 20:00 Kajot Helas Brno Nejzbach Vysoké Mýto 2:1
5. 01.12. 20:00 SK Slavia Praha FK ERA-PACK Chrudim 1:7
6. 08.10. 20:00 FC Tango Brno SKP Likop Třinec 5:1
6. 08.10. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FC Balticflora Teplice 7:0
6. 08.10. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto SK Indoss Plzeň 7:1
6. 09.10. 19:00 FC Benago Bohemians 1905 2:3
6. 09.10. 19:00 SK Slavia Praha CC Jistebník 2:2
6. 09.10. 20:00 Torf Pardubice Kajot Helas Brno 8:3
7. 12.10. 20:00 CC Jistebník FK ERA-PACK Chrudim 1:12
7. 13.10. 19:30 Kajot Helas Brno FC Tango Brno 2:4
7. 13.10. 20:00 FC Balticflora Teplice Nejzbach Vysoké Mýto 4:5
7. 13.10. 20:00 SK Indoss Plzeň Torf Pardubice 3:2
7. 15.10. 20:00 SKP Likop Třinec FC Benago 1:4
7. 27.10. 20:00 Bohemians 1905 SK Slavia Praha 4:2
8. 29.10. 19:30 FC Tango Brno SK Indoss Plzeň 8:2
8. 29.10. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim Nejzbach Vysoké Mýto 9:1
8. 29.10. 20:00 CC Jistebník Bohemians 1905 4:2
8. 30.10. 19:00 FC Benago Kajot Helas Brno 3:5
8. 30.10. 20:00 Torf Pardubice FC Balticflora Teplice 3:4
8. 31.10. 19:00 SK Slavia Praha SKP Likop Třinec 5:1
9. 05.11. 19:30 Kajot Helas Brno SK Slavia Praha 1:1
9. 05.11. 20:00 SKP Likop Třinec CC Jistebník 6:1
9. 05.11. 20:00 FC Balticflora Teplice FC Tango Brno 3:0
9. 05.11. 20:00 Bohemians 1905 FK ERA-PACK Chrudim 1:5
9. 05.11. 20:00 SK Indoss Plzeň FC Benago 1:5
9. 05.11. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Torf Pardubice 3:4
10. 12.11. 19:30 FC Tango Brno Nejzbach Vysoké Mýto 8:1
10. 12.11. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim Torf Pardubice 0:5
10. 12.11. 20:00 CC Jistebník Kajot Helas Brno 2:3
10. 12.11. 20:00 Bohemians 1905 SKP Likop Třinec 5:1
10. 12.11. 20:30 SK Slavia Praha SK Indoss Plzeň 4:1
10. 13.11. 20:00 FC Benago FC Balticflora Teplice 3:6
11. 19.11. 19:30 Kajot Helas Brno Bohemians 1905 1:4
11. 19.11. 20:00 FC Balticflora Teplice SK Slavia Praha 7:1
11. 19.11. 20:00 SKP Likop Třinec FK ERA-PACK Chrudim 0:15
11. 19.11. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FC Benago 0:2
11. 20.11. 20:00 Torf Pardubice FC Tango Brno 1:2
11. 21.11. 10:00 SK Indoss Plzeň CC Jistebník 4:3
12. 26.11. 19:00 Kajot Helas Brno SKP Likop Třinec 4:2
12. 26.11. 19:00 SK Indoss Plzeň Bohemians 1905 2:3
12. 26.11. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto SK Slavia Praha 7:2
12. 27.11. 19:00 FC Balticflora Teplice CC Jistebník 5:2
12. 27.11. 20:00 Torf Pardubice FC Benago 4:5
12. 09.01. 19:00 FC Tango Brno FK ERA-PACK Chrudim 2:7
13. 03.12. 19:30 Kajot Helas Brno FK ERA-PACK Chrudim 3:4
13. 03.12. 20:00 CC Jistebník Nejzbach Vysoké Mýto 5:4
13. 03.12. 20:00 SKP Likop Třinec SK Indoss Plzeň 2:3
13. 03.12. 20:00 Bohemians 1905 FC Balticflora Teplice 3:8
13. 04.12. 16:00 SK Slavia Praha Torf Pardubice 2:6
13. 04.12. 20:00 FC Benago FC Tango Brno 6:5
14. 05.01. 20:00 Torf Pardubice CC Jistebník 4:5
14. 10.12. 20:00 FC Balticflora Teplice SKP Likop Třinec 6:1
14. 10.12. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FC Benago 4:1
14. 10.12. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Bohemians 1905 5:4
14. 10.12. 20:00 SK Indoss Plzeň Kajot Helas Brno 9:6
14. 10.12. 21:00 FC Tango Brno SK Slavia Praha 6:3
15. 16.01. 16:00 SK Indoss Plzeň FK ERA-PACK Chrudim
15. 17.12. 19:00 Kajot Helas Brno FC Balticflora Teplice 2:8
15. 17.12. 20:00 Bohemians 1905 Torf Pardubice 1:6
15. 17.12. 20:00 SKP Likop Třinec Nejzbach Vysoké Mýto 4:8
15. 17.12. 21:00 FC Tango Brno CC Jistebník 1:1
15. 18.12. 16:00 SK Slavia Praha FC Benago 3:5
16. 07.01. 19:30 FC Tango Brno Bohemians 1905 12:4
16. 07.01. 20:00 FC Balticflora Teplice SK Indoss Plzeň 4:4
16. 07.01. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim SK Slavia Praha 8:3
16. 07.01. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Kajot Helas Brno 6:3
16. 08.01. 20:00 Torf Pardubice SKP Likop Třinec 7:4
16. 08.01. 20:00 FC Benago CC Jistebník 3:3
17. 12.01. 19:30 Kajot Helas Brno Torf Pardubice 2:6
17. 12.01. 20:00 FC Balticflora Teplice FK ERA-PACK Chrudim 2:6
17. 12.01. 20:00 SK Indoss Plzeň Nejzbach Vysoké Mýto 2:3
17. 14.01. 20:00 Bohemians 1905 FC Benago 2:1
17. 14.01. 20:00 SKP Likop Třinec FC Tango Brno 1:2
17. 15.01. 20:00 CC Jistebník SK Slavia Praha 0:5
18. 19.01. 20:00 FC Tango Brno Kajot Helas Brno 2:1
18. 21.01. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim CC Jistebník 10:1
18. 21.01. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FC Balticflora Teplice 1:6
18. 22.01. 16:00 SK Slavia Praha Bohemians 1905 3:1
18. 22.01. 20:00 Torf Pardubice SK Indoss Plzeň 9:5
18. 06.02. 17:00 FC Benago SKP Likop Třinec 5:0
19. 28.01. 19:30 Kajot Helas Brno FC Benago 4:5
19. 28.01. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FK ERA-PACK Chrudim 3:8
19. 28.01. 20:00 FC Balticflora Teplice Torf Pardubice 5:1
19. 28.01. 20:00 Bohemians 1905 CC Jistebník 7:3
19. 28.01. 20:00 SK Indoss Plzeň FC Tango Brno 4:6
19. 29.01. 20:00 SKP Likop Třinec SK Slavia Praha 2:3
20. 02.02. 20:00 FC Benago SK Indoss Plzeň 8:4
20. 04.02. 19:00 FC Tango Brno FC Balticflora Teplice 5:5
20. 04.02. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim Bohemians 1905 10:3
20. 04.02. 20:00 SK Slavia Praha Kajot Helas Brno 5:1
20. 04.02. 20:00 CC Jistebník SKP Likop Třinec 6:3
20. 05.02. 20:00 Torf Pardubice Nejzbach Vysoké Mýto 2:4
21. 11.02. 20:00 Kajot Helas Brno CC Jistebník 4:5
21. 11.02. 20:00 Torf Pardubice FK ERA-PACK Chrudim 3:11
21. 11.02. 20:00 SK Indoss Plzeň SK Slavia Praha 1:3
21. 11.02. 20:00 FC Balticflora Teplice FC Benago 4:1
21. 11.02. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FC Tango Brno 2:6
21. 11.02. 20:00 SKP Likop Třinec Bohemians 1905 3:3
22. 18.02. 20:00 CC Jistebník SK Indoss Plzeň 4:4
22. 18.02. 20:00 FC Tango Brno Torf Pardubice 5:5
22. 18.02. 20:00 Bohemians 1905 Kajot Helas Brno 7:2
22. 18.02. 20:00 FC Benago Nejzbach Vysoké Mýto 2:3
22. 18.02. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim SKP Likop Třinec 13:2
22. 18.02. 20:00 SK Slavia Praha FC Balticflora Teplice 3:6
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss