MARCELO, SAUL, SIDNEI, BRAHIMI, BELEJ, VICTOR, DIEGO, CRISTIANO, PIMPOLHO, VNUK, RODEK, BEZSTAROSTI, PYTLOUN, HOCHMAN - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Rozpis

A-tým

Rozpis soutěže

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
1. 16.09. 20:00 FC Balticflora Teplice Bohemians 1905 2:2
1. 16.09. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FC Benago Zruč 9:1
1. 16.09. 20:00 SK Indoss Plzeň Andy Liberec 8:1
1. 16.09. 20:00 SK Slavia Praha Nejzbach Vysoké Mýto 1:6
1. 16.09. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk FC Tango Brno 7:10
1. 16.09. 20:00 Torf Pardubice SAT-AN Kladno 3:1
2. 23.09. 20:00 SK Slavia Praha Torf Pardubice 1:4
2. 23.09. 20:00 Bohemians 1905 Nejzbach Vysoké Mýto 4:1
2. 23.09. 20:30 FC Benago Zruč SK Indoss Plzeň 2:5
2. 25.09. 18:00 Andy Liberec 1. FC Delta Real Šumperk 7:3
2. 03.10. 20:00 SAT-AN Kladno FK ERA-PACK Chrudim 2:8
2. 12.10. 18:00 FC Tango Brno FC Balticflora Teplice 5:4
3. 28.09. 15:00 Bohemians 1905 FC Tango Brno 2:7
3. 30.09. 20:00 FC Balticflora Teplice Andy Liberec 8:3
3. 30.09. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim SK Slavia Praha 3:0
3. 30.09. 20:00 SK Indoss Plzeň SAT-AN Kladno 3:1
3. 30.09. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk FC Benago Zruč 3:6
3. 30.09. 20:00 Torf Pardubice Nejzbach Vysoké Mýto 6:7
4. 05.10. 18:00 FC Tango Brno Nejzbach Vysoké Mýto 11:2
4. 22.10. 13:00 FC Benago Zruč FC Balticflora Teplice 8:6
4. 25.10. 20:30 SAT-AN Kladno 1. FC Delta Real Šumperk 5:2
4. 26.10. 18:00 SK Slavia Praha SK Indoss Plzeň 4:2
4. 07.11. 19:30 Torf Pardubice FK ERA-PACK Chrudim 4:4
4. 06.12. 20:00 Andy Liberec Bohemians 1905 4:5
5. 28.10. 20:00 FC Balticflora Teplice SAT-AN Kladno 5:4
5. 28.10. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim Nejzbach Vysoké Mýto 7:1
5. 28.10. 20:00 Bohemians 1905 FC Benago Zruč 7:3
5. 28.10. 20:00 SK Indoss Plzeň Torf Pardubice 6:6
5. 28.10. 20:00 FC Tango Brno Andy Liberec 13:2
5. 28.10. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk SK Slavia Praha 4:3
6. 04.11. 20:00 Torf Pardubice 1. FC Delta Real Šumperk 2:3
6. 04.11. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim SK Indoss Plzeň 15:1
6. 04.11. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Andy Liberec 13:2
6. 04.11. 20:30 SAT-AN Kladno Bohemians 1905 2:5
6. 04.11. 20:30 FC Benago Zruč FC Tango Brno 2:4
6. 06.11. 19:30 SK Slavia Praha FC Balticflora Teplice 3:8
7. 11.11. 19:30 FC Tango Brno SAT-AN Kladno 6:1
7. 11.11. 20:00 FC Balticflora Teplice Torf Pardubice 13:4
7. 11.11. 20:00 SK Indoss Plzeň Nejzbach Vysoké Mýto 4:4
7. 11.11. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk FK ERA-PACK Chrudim 3:13
7. 13.11. 19:00 FC Benago Zruč Andy Liberec 8:4
7. 15.11. 17:30 Bohemians 1905 SK Slavia Praha 4:2
8. 17.11. 20:30 SK Slavia Praha FC Tango Brno 3:3
8. 18.11. 20:00 SK Indoss Plzeň 1. FC Delta Real Šumperk 7:4
8. 18.11. 20:00 Torf Pardubice Bohemians 1905 0:4
8. 18.11. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FC Benago Zruč 4:2
8. 18.11. 20:30 SAT-AN Kladno Andy Liberec 9:6
8. 18.02. 00:00 FK ERA-PACK Chrudim FC Balticflora Teplice 8:2
9. 22.11. 19:30 Andy Liberec SK Slavia Praha 0:7
9. 22.11. 20:00 FC Balticflora Teplice SK Indoss Plzeň 3:3
9. 22.11. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk Nejzbach Vysoké Mýto 3:3
9. 22.11. 20:30 FC Benago Zruč SAT-AN Kladno 1:3
9. 23.11. 20:00 FC Tango Brno Torf Pardubice 5:1
9. 27.11. 14:00 FK ERA-PACK Chrudim Bohemians 1905 5:3
10. 25.11. 20:00 SK Indoss Plzeň Bohemians 1905 2:4
10. 25.11. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto SAT-AN Kladno 2:2
10. 25.11. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FC Tango Brno 9:3
10. 25.11. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk FC Balticflora Teplice 3:6
10. 27.11. 19:30 SK Slavia Praha FC Benago Zruč 2:2
10. 27.11. 20:00 Torf Pardubice Andy Liberec 8:5
11. 02.12. 20:00 Bohemians 1905 1. FC Delta Real Šumperk 12:0
11. 02.12. 20:00 FC Balticflora Teplice Nejzbach Vysoké Mýto 3:2
11. 02.12. 20:30 SAT-AN Kladno SK Slavia Praha 4:2
11. 02.12. 20:30 FC Benago Zruč Torf Pardubice 1:3
11. 02.12. 21:00 FC Tango Brno SK Indoss Plzeň 5:4
11. 04.12. 18:00 Andy Liberec FK ERA-PACK Chrudim 3:15
12. 09.12. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto SK Slavia Praha 2:0
12. 09.12. 20:00 Bohemians 1905 FC Balticflora Teplice 3:2
12. 09.12. 20:30 SAT-AN Kladno Torf Pardubice 3:3
12. 09.12. 20:30 FC Benago Zruč FK ERA-PACK Chrudim 3:7
12. 09.12. 21:00 FC Tango Brno 1. FC Delta Real Šumperk 15:4
12. 11.12. 18:00 Andy Liberec SK Indoss Plzeň 9:7
13. 06.01. 20:00 Torf Pardubice SK Slavia Praha 6:5
13. 06.01. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim SAT-AN Kladno 7:0
13. 06.01. 20:00 SK Indoss Plzeň FC Benago Zruč 2:4
13. 06.01. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk Andy Liberec 8:6
13. 06.01. 20:00 FC Balticflora Teplice FC Tango Brno 1:6
13. 06.01. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Bohemians 1905 4:5
14. 13.01. 19:30 FC Tango Brno Bohemians 1905 4:3
14. 13.01. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Torf Pardubice 8:6
14. 13.01. 20:30 FC Benago Zruč 1. FC Delta Real Šumperk 6.6
14. 13.01. 21:00 SAT-AN Kladno SK Indoss Plzeň 3:3
14. 15.01. 18:00 Andy Liberec FC Balticflora Teplice 1:6
14. 15.01. 19:30 SK Slavia Praha FK ERA-PACK Chrudim 0:7
15. 17.01. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim Torf Pardubice 9:3
15. 17.01. 20:00 FC Balticflora Teplice FC Benago Zruč 4:3
15. 17.01. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk SAT-AN Kladno 5:5
15. 18.01. 20:00 SK Indoss Plzeň SK Slavia Praha 4:6
15. 18.01. 20:00 Bohemians 1905 Andy Liberec 8:2
15. 18.01. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FC Tango Brno 3:6
16. 10.02. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FK ERA-PACK Chrudim 2:11
16. 10.02. 20:00 Torf Pardubice SK Indoss Plzeň 8:3
16. 10.02. 20:30 FC Benago Zruč Bohemians 1905 2:3
16. 10.02. 20:30 SAT-AN Kladno FC Balticflora Teplice 2:2
16. 12.02. 18:00 Andy Liberec FC Tango Brno 0:3
16. 12.02. 19:30 SK Slavia Praha 1. FC Delta Real Šumperk 6:2
17. 15.02. 20:00 SK Indoss Plzeň FK ERA-PACK Chrudim 2:7
17. 17.02. 19:30 FC Tango Brno FC Benago Zruč 8:4
17. 17.02. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk Torf Pardubice 3:8
17. 17.02. 20:00 FC Balticflora Teplice SK Slavia Praha 2:3
17. 17.02. 20:00 Bohemians 1905 SAT-AN Kladno 4:1
17. 19.02. 18:00 Andy Liberec Nejzbach Vysoké Mýto 6:7
18. 24.02. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto SK Indoss Plzeň 9:2
18. 24.02. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim 1. FC Delta Real Šumperk 15:0
18. 24.02. 20:00 Torf Pardubice FC Balticflora Teplice 3:3
18. 24.02. 20:30 SAT-AN Kladno FC Tango Brno 1:4
18. 26.02. 18:00 Andy Liberec FC Benago Zruč 3:20
18. 27.02. 20:30 SK Slavia Praha Bohemians 1905 5:3
19. 02.03. 19:30 FC Tango Brno SK Slavia Praha 5:0
19. 02.03. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk SK Indoss Plzeň 5:5
19. 02.03. 20:00 Bohemians 1905 Torf Pardubice 1:3
19. 02.03. 20:00 FC Balticflora Teplice FK ERA-PACK Chrudim 0:3
19. 04.03. 18:00 Andy Liberec SAT-AN Kladno 3:4
19. 07.03. 20:00 FC Benago Zruč Nejzbach Vysoké Mýto 7:6
20. 09.03. 20:00 Torf Pardubice FC Tango Brno 0:5
20. 09.03. 20:00 Bohemians 1905 FK ERA-PACK Chrudim 2:7
20. 09.03. 20:00 SK Indoss Plzeň FC Balticflora Teplice 2:4
20. 09.03. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto 1. FC Delta Real Šumperk 2:6
20. 09.03. 20:30 SAT-AN Kladno FC Benago Zruč 4:3
20. 11.03. 19:30 SK Slavia Praha Andy Liberec 8:2
21. 16.03. 20:00 FC Balticflora Teplice 1. FC Delta Real Šumperk 8:3
21. 16.03. 20:00 Bohemians 1905 SK Indoss Plzeň 11:2
21. 16.03. 20:00 FC Tango Brno FK ERA-PACK Chrudim 2:5
21. 16.03. 20:00 Andy Liberec Torf Pardubice 3:14
21. 16.03. 20:00 FC Benago Zruč SK Slavia Praha 4:2
21. 16.03. 20:00 SAT-AN Kladno Nejzbach Vysoké Mýto 1:4
22. 23.03. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FC Balticflora Teplice 2:2
22. 23.03. 20:00 1. FC Delta Real Šumperk Bohemians 1905 4:10
22. 23.03. 20:00 SK Indoss Plzeň FC Tango Brno 0:5
22. 23.03. 20:00 FK ERA-PACK Chrudim Andy Liberec 24:0
22. 23.03. 20:00 Torf Pardubice FC Benago Zruč 5:9
22. 23.03. 20:00 SK Slavia Praha SAT-AN Kladno 4:4
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss