MARCELO, SAUL, SIDNEI, BRAHIMI, BELEJ, VICTOR, DIEGO, CRISTIANO, PIMPOLHO, VNUK, RODEK, BEZSTAROSTI, PYTLOUN, HOCHMAN - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Rozpis

A-tým

Rozpis soutěže

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
1. 14.09. 20:00 SAT-AN Kladno Slavia Praha 0:0
1. 14.09. 20:00 FC Benago Démoni Česká Lípa 7:1
1. 14.09. 20:00 Helas Brno Nejzbach Vysoké Mýto 3:5
1. 14.09. 20:00 Torf Pardubice FC Tango Brno 2:9
1. 14.09. 20:00 SK Indoss Plzeň Era-Pack Chrudim 2:7
1. 14.09. 20:00 Bohemians 1905 FC Balticflora Teplice 4:1
2. 21.09. 20:00 FC Tango Brno FC Benago 4:4
2. 21.09. 20:00 SK Indoss Plzeň Helas Brno 4:2
2. 21.09. 20:00 FC Balticflora Teplice Torf Pardubice 6:5
2. 21.09. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto SAT-AN Kladno 4:2
2. 21.09. 20:45 Slavia Praha Bohemians 1905 2:4
2. 22.09. 15:00 Era-Pack Chrudim Démoni Česká Lípa 16:2
3. 24.09. 20:00 Torf Pardubice Slavia Praha 4:1
3. 24.09. 20:00 SAT-AN Kladno SK Indoss Plzeň 3:4
3. 24.09. 20:00 Helas Brno Era-Pack Chrudim 1:7
3. 25.09. 20:00 Bohemians 1905 Nejzbach Vysoké Mýto 6:0
3. 25.09. 20:30 Démoni Česká Lípa FC Tango Brno 4:7
3. 25.09. 20:30 FC Benago FC Balticflora Teplice 1:1
4. 05.10. 20:00 SK Indoss Plzeň Bohemians 1905 2:5
4. 05.10. 20:00 Slavia Praha FC Benago 0:1
4. 05.10. 20:00 Era-Pack Chrudim FC Tango Brno 5:4
4. 05.10. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Torf Pardubice 2:1
4. 05.10. 20:00 FC Balticflora Teplice Démoni Česká Lípa 4:0
4. 07.10. 19:30 Helas Brno SAT-AN Kladno 5:3
5. 12.10. 20:30 FC Benago Nejzbach Vysoké Mýto 3:1
5. 14.10. 20:00 FC Tango Brno FC Balticflora Teplice 5:0 kon.
5. 22.10. 20:45 Bohemians 1905 Helas Brno 9:7
5. 10.11. 20:30 Démoni Česká Lípa Slavia Praha 1:9
5. 16.11. 20:30 SAT-AN Kladno Era-Pack Chrudim 0:5
5. 31.12. 20:00 Torf Pardubice SK Indoss Plzeň 3:4
6. 19.10. 19:30 Helas Brno Torf Pardubice 4:0
6. 19.10. 20:00 SK Indoss Plzeň FC Benago 2:11
6. 19.10. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Démoni Česká Lípa 5:4
6. 21.10. 19:30 Slavia Praha FC Tango Brno 0:7
6. 26.11. 20:30 Era-Pack Chrudim FC Balticflora Teplice 10:1
6. 20.12. 20:00 SAT-AN Kladno Bohemians 1905 2:6
7. 20.10. 15:00 Bohemians 1905 Era-Pack Chrudim 3:5
7. 24.10. 20:00 FC Tango Brno Nejzbach Vysoké Mýto 7:1
7. 26.10. 20:00 FC Balticflora Teplice Slavia Praha 6:3
7. 26.10. 20:00 Torf Pardubice SAT-AN Kladno 2:4
7. 26.10. 20:30 FC Benago Helas Brno 9:1
7. 27.10. 20:30 Démoni Česká Lípa SK Indoss Plzeň 0:5
8. 20.11. 19:00 Nejzbach Vysoké Mýto FC Balticflora Teplice 2:1
8. 20.11. 19:30 Helas Brno Démoni Česká Lípa 3:3
8. 20.11. 20:00 SAT-AN Kladno FC Benago 1:6
8. 20.11. 20:00 Era-Pack Chrudim Slavia Praha 8:0
8. 21.11. 20:00 SK Indoss Plzeň FC Tango Brno 2:13
8. 21.11. 20:00 Bohemians 1905 Torf Pardubice 11:3
9. 23.11. 20:00 Torf Pardubice Era-Pack Chrudim 2:10
9. 23.11. 20:30 FC Balticflora Teplice SK Indoss Plzeň 9:2
9. 23.11. 20:30 FC Benago Bohemians 1905 5:4
9. 24.11. 16:30 Démoni Česká Lípa SAT-AN Kladno 3:4
9. 25.11. 19:00 Slavia Praha Nejzbach Vysoké Mýto 3:8
9. 26.11. 20:00 FC Tango Brno Helas Brno 5:2
10. 30.11. 19:30 Helas Brno FC Balticflora Teplice 3:2
10. 30.11. 20:00 Torf Pardubice FC Benago 1:9
10. 30.11. 20:00 Bohemians 1905 Démoni Česká Lípa 11:3
10. 30.11. 20:00 Era-Pack Chrudim Nejzbach Vysoké Mýto 6:0
10. 01.12. 18:00 SK Indoss Plzeň Slavia Praha 1:2
10. 01.12. 20:00 FC Tango Brno SAT-AN Kladno 2:2
11. 07.12. 20:00 FC Tango Brno Bohemians 1905 6:1
11. 07.12. 20:00 FC Balticflora Teplice SAT-AN Kladno 6:2
11. 07.12. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto SK Indoss Plzeň 6:4
11. 07.12. 20:30 FC Benago Era-Pack Chrudim 2:7
11. 08.12. 20:30 Démoni Česká Lípa Torf Pardubice 5:6
11. 10.12. 20:30 Slavia Praha Helas Brno 4:6
12. 15.12. 20:30 Démoni Česká Lípa FC Benago 2:7
12. 30.06. 00:00 Slavia Praha SAT-AN Kladno 4:4
12. 30.06. 00:00 Era-Pack Chrudim SK Indoss Plzeň 15:0
12. 30.06. 00:00 Nejzbach Vysoké Mýto Helas Brno 3:3
12. 30.06. 00:00 FC Balticflora Teplice Bohemians 1905 3:3
12. 30.06. 00:00 FC Tango Brno Torf Pardubice 3:5
13. 04.01. 19:30 Helas Brno SK Indoss Plzeň 6:1
13. 04.01. 20:00 Torf Pardubice FC Balticflora Teplice 2:4
13. 04.01. 20:00 Bohemians 1905 Slavia Praha 5:2
13. 04.01. 20:30 SAT-AN Kladno Nejzbach Vysoké Mýto 1:5
13. 04.01. 20:30 FC Benago FC Tango Brno 1:5
13. 04.01. 20:30 Démoni Česká Lípa Era-Pack Chrudim 0:11
14. 11.01. 20:00 Era-Pack Chrudim Helas Brno 8:1
14. 11.01. 20:00 SK Indoss Plzeň SAT-AN Kladno 3:4
14. 11.01. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Bohemians 1905 6:5
14. 11.01. 20:00 FC Tango Brno Démoni Česká Lípa 11:4
14. 13.01. 19:30 Slavia Praha Torf Pardubice 2:0
14. 21.01. 20:00 FC Balticflora Teplice FC Benago 5:8
15. 16.01. 20:00 FC Tango Brno Era-Pack Chrudim 0:4
15. 18.01. 20:00 Torf Pardubice Nejzbach Vysoké Mýto 1:6
15. 18.01. 20:00 Bohemians 1905 SK Indoss Plzeň 8:1
15. 18.01. 20:30 FC Benago Slavia Praha 5:1
15. 18.01. 20:30 SAT-AN Kladno Helas Brno 6:3
15. 19.01. 20:30 Démoni Česká Lípa FC Balticflora Teplice 3:6
16. 01.02. 19:30 Helas Brno Bohemians 1905 2:7
16. 01.02. 20:00 FC Balticflora Teplice FC Tango Brno 0:5
16. 01.02. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FC Benago 1:3
16. 01.02. 20:00 SK Indoss Plzeň Torf Pardubice 3:5
16. 01.02. 20:00 Era-Pack Chrudim SAT-AN Kladno 16:1
16. 03.02. 19:30 Slavia Praha Démoni Česká Lípa 8:2
17. 08.02. 20:00 FC Balticflora Teplice Era-Pack Chrudim 3:9
17. 08.02. 20:00 FC Tango Brno Slavia Praha 6:0
17. 08.02. 20:00 Torf Pardubice Helas Brno 1:2
17. 08.02. 20:00 Bohemians 1905 SAT-AN Kladno 7:3
17. 08.02. 20:30 FC Benago SK Indoss Plzeň 6:5
17. 09.02. 20:30 Démoni Česká Lípa Nejzbach Vysoké Mýto 4:6
18. 15.02. 19:30 Helas Brno FC Benago 1:4
18. 15.02. 20:00 Era-Pack Chrudim Bohemians 1905 4:2
18. 15.02. 20:00 SK Indoss Plzeň Démoni Česká Lípa 7:5
18. 15.02. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto FC Tango Brno 2:3
18. 15.02. 20:30 SAT-AN Kladno Torf Pardubice 0:4
18. 17.02. 19:30 Slavia Praha FC Balticflora Teplice 3:1
19. 22.02. 20:30 FC Balticflora Teplice Nejzbach Vysoké Mýto 5:1
19. 27.02. 18:30 FC Benago SAT-AN Kladno 6:0
19. 01.03. 20:00 FC Tango Brno SK Indoss Plzeň 12:1
19. 01.03. 20:00 Torf Pardubice Bohemians 1905 1:6
19. 02.03. 20:30 Démoni Česká Lípa Helas Brno 4:12
19. 03.03. 19:30 Slavia Praha Era-Pack Chrudim 0:10
20. 06.03. 19:30 Helas Brno FC Tango Brno 3:5
20. 08.03. 20:00 Era-Pack Chrudim Torf Pardubice 16:0
20. 08.03. 20:00 SK Indoss Plzeň FC Balticflora Teplice 3:12
20. 08.03. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Slavia Praha 8:3
20. 08.03. 20:00 Bohemians 1905 FC Benago 2:4
20. 08.03. 20:30 SAT-AN Kladno Démoni Česká Lípa 6:3
21. 15.03. 20:00 SAT-AN Kladno FC Tango Brno 5:4
21. 15.03. 20:00 FC Balticflora Teplice Helas Brno 6:6
21. 15.03. 20:00 Démoni Česká Lípa Bohemians 1905 6:9
21. 15.03. 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Era-Pack Chrudim 1:14
21. 15.03. 20:00 FC Benago Torf Pardubice 12:2
21. 15.03. 20:00 Slavia Praha SK Indoss Plzeň 6:3
22. 22.03. 20:00 Bohemians 1905 FC Tango Brno 4:4
22. 22.03. 20:00 SK Indoss Plzeň Nejzbach Vysoké Mýto 2:4
22. 22.03. 20:00 Torf Pardubice Démoni Česká Lípa 10:1
22. 22.03. 20:00 Helas Brno Slavia Praha 3:3
22. 22.03. 20:00 Era-Pack Chrudim FC Benago 7:0
22. 22.03. 20:00 SAT-AN Kladno FC Balticflora Teplice 3:6
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss