V sezoně 2016/2017 Benago skončilo na 3. mistě Chance Futsal ligy, a na 2. mistě v domácím poháru.
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Rozpis

B-tým

Rozpis soutěže

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
1. 07.09. 20:30 B.B.V. A Přírodní vědy
1. 09.09. 20:00 ČZU A Kmochův odkaz A
1. 14.09. 20:30 Benago B Letňany
1. 14.09. 21:30 Bohemians B Kodymka
1. 17.09. 21:30 DFC KK Drazí
2. 16.09. 20:00 Kmochův odkaz A Slavia B
2. 16.09. 21:00 Chemcomex A DFC
2. 21.09. 20:30 Letňany KK Drazí
2. 21.09. 21:30 Kodymka ČZU A
2. 23.09. 20:00 Přírodní vědy Bohemians B
2. 23.09. 21:00 Benago B B.B.V. A
3. 28.09. 20:30 ČZU A Přírodní vědy
3. 28.09. 21:30 KK Drazí Chemcomex A
3. 30.09. 20:00 Slavia B Kodymka
3. 30.09. 21:00 DFC Kmochův odkaz A
3. 05.10. 20:30 B.B.V. A Letňany
3. 05.10. 21:30 Bohemians B Benago B
4. 07.10. 20:00 Přírodní vědy Slavia B
4. 07.10. 21:00 Kmochův odkaz A KK Drazí
4. 12.10. 20:30 Kodymka DFC
4. 12.10. 21:30 Letňany Chemcomex A
4. 14.10. 20:00 Benago B ČZU A
4. 14.10. 20:00 B.B.V. A Bohemians B
5. 19.10. 20:30 KK Drazí Kodymka
5. 19.10. 21:30 ČZU A B.B.V. A
5. 21.10. 20:00 Chemcomex A Kmochův odkaz A
5. 21.10. 21:00 Slavia B Benago B
5. 26.10. 20:30 Bohemians B Letňany
5. 26.10. 21:30 DFC Přírodní vědy
6. 28.10. 20:00 Bohemians B ČZU A
6. 28.10. 20:00 B.B.V. A Slavia B
6. 28.10. 21:00 Kodymka Chemcomex A
6. 02.11. 20:30 Benago B DFC
6. 02.11. 21:30 Přírodní vědy KK Drazí
6. 04.11. 21:00 Letňany Kmochův odkaz A
7. 09.11. 20:30 Bohemians B DFC
7. 09.11. 21:30 Slavia B Bohemians B
7. 11.11. 20:00 ČZU A Slavia B
7. 11.11. 21:00 ČZU A Letňany
7. 16.11. 20:30 KK Drazí Benago B
7. 16.11. 21:30 DFC B.B.V. A
8. 18.11. 20:00 Přírodní vědy Kmochův odkaz A
8. 18.11. 21:00 ČZU A Slavia B
8. 23.11. 20:30 B.B.V. A KK Drazí
8. 23.11. 21:30 Bohemians B DFC
8. 25.11. 20:00 Benago B Chemcomex A
8. 25.11. 21:00 Letňany Kodymka
9. 30.11. 20:30 DFC ČZU A
9. 30.11. 21:30 KK Drazí Bohemians B
9. 02.12. 20:00 Kmochův odkaz A Benago B
9. 02.12. 21:00 Kodymka Přírodní vědy
9. 07.12. 20:30 Chemcomex A B.B.V. A
9. 07.12. 21:30 Slavia B Letňany
10. 14.12. 20:30 Benago B Kodymka
10. 14.12. 21:30 ČZU A KK Drazí
10. 16.12. 20:00 Bohemians B Chemcomex A
10. 16.12. 21:00 Letňany Přírodní vědy
10. 21.12. 20:30 Slavia B DFC
10. 21.12. 21:30 B.B.V. A Kmochův odkaz A
11. 04.01. 20:30 Chemcomex A ČZU A
11. 04.01. 21:30 Kodymka B.B.V. A
11. 06.01. 20:00 DFC Letňany
11. 06.01. 21:00 Kmochův odkaz A Bohemians B
11. 11.01. 20:30 KK Drazí Slavia B
11. 11.01. 21:30 Přírodní vědy Benago B
12. 18.01. 20:30 DFC KK Drazí
12. 18.01. 21:30 B.B.V. A Přírodní vědy
12. 20.01. 20:00 Slavia B Chemcomex A
12. 20.01. 21:00 ČZU A Kmochův odkaz A
12. 25.01. 20:30 Bohemians B Kodymka
12. 25.01. 21:30 Benago B Letňany
13. 27.01. 20:00 Chemcomex A DFC
13. 27.01. 21:00 Kmochův odkaz A Slavia B
13. 01.02. 21:30 Letňany KK Drazí
13. 01.02. 21:30 Kodymka ČZU A
13. 03.02. 20:00 Benago B B.B.V. A
13. 03.02. 21:00 Přírodní vědy Bohemians B
14. 08.02. 20:30 KK Drazí Chemcomex A
14. 08.02. 21:30 ČZU A Přírodní vědy
14. 10.02. 20:00 DFC Kmochův odkaz A
14. 10.02. 21:00 Slavia B Kodymka
14. 15.02. 20:30 Bohemians B Benago B
14. 15.02. 21:30 B.B.V. A Letňany
15. 22.02. 20:30 Kmochův odkaz A KK Drazí
15. 22.02. 21:30 Přírodní vědy Slavia B
15. 24.02. 20:00 Letňany Chemcomex A
15. 24.02. 21:00 Kodymka DFC
15. 01.03. 20:30 B.B.V. A Bohemians B
15. 01.03. 21:30 Benago B ČZU A
16. 03.03. 20:00 DFC Přírodní vědy
16. 03.03. 21:00 KK Drazí Kodymka
16. 08.03. 20:30 Slavia B Benago B
16. 08.03. 21:30 Chemcomex A Kmochův odkaz A
16. 10.03. 20:00 ČZU A B.B.V. A
16. 10.03. 21:00 Bohemians B Letňany
17. 15.03. 20:30 Kodymka Chemcomex A
17. 15.03. 21:30 B.B.V. A Slavia B
17. 17.03. 20:00 Přírodní vědy KK Drazí
17. 17.03. 21:00 Bohemians B ČZU A
17. 22.03. 20:30 Letňany Kmochův odkaz A
17. 22.03. 21:30 Benago B DFC
18. 24.03. 20:00 Slavia B Bohemians B
18. 24.03. 21:00 Chemcomex A Přírodní vědy
18. 29.03. 20:30 ČZU A Letňany
18. 29.03. 21:30 Kmochův odkaz A Kodymka
18. 31.03. 20:00 DFC B.B.V. A
18. 31.03. 21:00 KK Drazí Benago B
19. 05.04. 20:30 ČZU A Slavia B
19. 05.04. 21:30 Přírodní vědy Kmochův odkaz A
19. 07.04. 20:00 Bohemians B DFC
19. 07.04. 21:00 B.B.V. A KK Drazí
19. 12.04. 20:30 Letňany Kodymka
19. 12.04. 21:30 Benago B Chemcomex A
20. 14.04. 20:00 KK Drazí Bohemians B
20. 14.04. 21:00 DFC ČZU A
20. 19.04. 20:30 Kodymka Přírodní vědy
20. 19.04. 21:30 Kmochův odkaz A Benago B
20. 21.04. 20:00 Slavia B Letňany
20. 21.04. 21:00 Chemcomex A B.B.V. A
21. 26.04. 20:30 ČZU A KK Drazí
21. 26.04. 21:30 Benago B Kodymka
21. 28.04. 20:00 B.B.V. A Kmochův odkaz A
21. 28.04. 21:00 Bohemians B Chemcomex A
21. 03.05. 20:30 Letňany Přírodní vědy
21. 03.05. 21:30 Slavia B DFC
22. 05.05. 20:00 Kodymka B.B.V. A
22. 05.05. 21:00 Chemcomex A ČZU A
22. 10.05. 20:30 Kmochův odkaz A Bohemians B
22. 10.05. 21:30 DFC Letňany
22. 12.05. 20:00 Přírodní vědy Benago B
22. 12.05. 21:00 KK Drazí Slavia B
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss