MARCELO, SAUL, SIDNEI, BRAHIMI, BELEJ, VICTOR, DIEGO, CRISTIANO, PIMPOLHO, VNUK, RODEK, BEZSTAROSTI, PYTLOUN, HOCHMAN - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Rozpis

B-tým

Rozpis soutěže

Kolo Datum Domácí Hosté Výsledek
1. 06.09. 20:30 B.B.V. A SK Slavia Praha B 3:3
1. 06.09. 21:30 Benago Zruč n. S. B Naděje Praha 1. FC 0:5 kon.
1. 08.09. 20:00 Chemcomex Praha Kmochův odkaz A 0:4
1. 08.09. 21:00 ČZU Praha A SC Radotín 4:5
1. 13.09. 20:30 Přírodní vědy Bohemians 1905 B 2:2
1. 13.09. 21:30 PedF Praha FT A CFC Swietelsky Letňany A 7:1
2. 15.09. 20:00 B.B.V. A ČZU Praha A 9:5
2. 15.09. 21:00 Naděje Praha 1. FC Chemcomex Praha 4:3
2. 20.09. 20:30 Bohemians 1905 B Benago Zruč n. S. B 3:3
2. 20.09. 21:30 SK Slavia Praha B Kmochův odkaz A 3:3
2. 22.09. 20:00 SC Radotín PedF Praha FT A 2:5
2. 22.09. 21:00 CFC Swietelsky Letňany A Přírodní vědy 0:2
3. 27.09. 20:30 ČZU Praha A SK Slavia Praha B 4:3
3. 27.09. 21:30 Chemcomex Praha Bohemians 1905 B 6:0
3. 29.09. 20:00 Přírodní vědy SC Radotín 4:4
3. 29.09. 21:00 Kmochův odkaz A Naděje Praha 1. FC 2:0
3. 04.10. 20:30 Benago Zruč n. S. B CFC Swietelsky Letňany A 6:2
3. 04.10. 21:30 PedF Praha FT A B.B.V. A 3:2
4. 06.10. 20:00 SK Slavia Praha B Naděje Praha 1. FC 4:2
4. 06.10. 21:00 Bohemians 1905 B Kmochův odkaz A 3:3
4. 11.10. 20:30 CFC Swietelsky Letňany A Chemcomex Praha 1:3
4. 11.10. 21:30 SC Radotín Benago Zruč n. S. B 1:5
4. 13.10. 20:00 ČZU Praha A PedF Praha FT A 2:1
4. 13.10. 21:00 B.B.V. A Přírodní vědy 3:1
5. 18.10. 20:30 Naděje Praha 1. FC Bohemians 1905 B 5:3
5. 18.10. 21:30 Kmochův odkaz A CFC Swietelsky Letňany A 4:1
5. 22.10. 20:00 Chemcomex Praha SC Radotín 7:3
5. 22.10. 21:00 Benago Zruč n. S. B B.B.V. A 6:4
5. 25.10. 20:30 Přírodní vědy ČZU Praha A 2:3
5. 25.10. 21:30 PedF Praha FT A SK Slavia Praha B 1:6
6. 27.10. 20:00 CFC Swietelsky Letňany A Naděje Praha 1. FC 1:6
6. 27.10. 21:00 B.B.V. A Chemcomex Praha 2:9
6. 01.11. 20:30 SK Slavia Praha B Bohemians 1905 B 1:5
6. 01.11. 21:30 ČZU Praha A Benago Zruč n. S. B 2:10
6. 03.11. 20:00 SC Radotín Kmochův odkaz A 1:9
6. 03.11. 21:00 PedF Praha FT A Přírodní vědy 4:0
7. 08.11. 20:30 Bohemians 1905 B CFC Swietelsky Letňany A 7:2
7. 08.11. 21:30 Chemcomex Praha ČZU Praha A 4:3
7. 10.11. 20:00 Kmochův odkaz A B.B.V. A 5:2
7. 10.11. 21:00 Naděje Praha 1. FC SC Radotín 7:2
7. 15.11. 20:30 Benago Zruč n. S. B PedF Praha FT A 7:3
7. 15.11. 21:30 Přírodní vědy SK Slavia Praha B 2:1
8. 22.11. 20:30 B.B.V. A Naděje Praha 1. FC
8. 22.11. 21:30 ČZU Praha A Kmochův odkaz A
8. 24.11. 20:00 Přírodní vědy Benago Zruč n. S. B
8. 24.11. 21:00 PedF Praha FT A Chemcomex Praha
8. 29.11. 20:30 SC Radotín Bohemians 1905 B
8. 29.11. 21:30 SK Slavia Praha B CFC Swietelsky Letňany A
9. 01.12. 20:00 Kmochův odkaz A PedF Praha FT A
9. 01.12. 21:00 Naděje Praha 1. FC ČZU Praha A
9. 06.12. 20:30 Benago Zruč n. S. B SK Slavia Praha B
9. 06.12. 21:30 Bohemians 1905 B B.B.V. A
9. 08.12. 20:00 Chemcomex Praha Přírodní vědy
9. 08.12. 21:00 CFC Swietelsky Letňany A SC Radotín
10. 13.10. 20:30 PedF Praha FT A Naděje Praha 1. FC
10. 13.10. 21:30 ČZU Praha A Bohemians 1905 B
10. 15.10. 20:00 Přírodní vědy Kmochův odkaz A
10. 15.10. 21:00 Benago Zruč n. S. B Chemcomex Praha
10. 20.10. 20:30 B.B.V. A CFC Swietelsky Letňany A
10. 20.10. 21:30 SK Slavia Praha B SC Radotín
11. 22.12. 20:00 Kmochův odkaz A Benago Zruč n. S. B
11. 22.12. 21:00 Naděje Praha 1. FC Přírodní vědy
11. 03.01. 20:30 Chemcomex Praha SK Slavia Praha B
11. 03.01. 21:30 Bohemians 1905 B PedF Praha FT A
11. 05.01. 20:00 CFC Swietelsky Letňany A ČZU Praha A
11. 05.01. 21:00 SC Radotín B.B.V. A
12. 10.01. 20:30 Benago Zruč n. S. B Naděje Praha 1. FC
12. 10.01. 21:30 Chemcomex Praha Kmochův odkaz A
12. 12.01. 20:00 PedF Praha FT A CFC Swietelsky Letňany A
12. 12.01. 21:00 B.B.V. A SK Slavia Praha B
12. 17.01. 20:30 ČZU Praha A SC Radotín
12. 17.01. 21:30 Přírodní vědy Bohemians 1905 B
13. 19.01. 20:00 SK Slavia Praha B Kmochův odkaz A
13. 19.01. 21:00 Naděje Praha 1. FC Chemcomex Praha
13. 24.01. 20:30 B.B.V. A ČZU Praha A
13. 24.01. 21:30 Bohemians 1905 B Benago Zruč n. S. B
13. 26.01. 20:00 CFC Swietelsky Letňany A Přírodní vědy
13. 26.01. 21:00 SC Radotín PedF Praha FT A
14. 31.01. 20:30 Kmochův odkaz A Naděje Praha 1. FC
14. 31.01. 21:30 ČZU Praha A SK Slavia Praha B
14. 02.02. 20:00 PedF Praha FT A B.B.V. A
14. 02.02. 21:00 Přírodní vědy SC Radotín
14. 07.02. 20:30 Chemcomex Praha Bohemians 1905 B
14. 07.02. 21:30 Benago Zruč n. S. B CFC Swietelsky Letňany A
15. 16.02. 20:00 B.B.V. A Přírodní vědy
15. 16.02. 21:00 ČZU Praha A PedF Praha FT A
15. 21.02. 20:30 Bohemians 1905 B Kmochův odkaz A
15. 21.02. 21:30 SK Slavia Praha B Naděje Praha 1. FC
15. 28.02. 20:30 SC Radotín Benago Zruč n. S. B
15. 28.02. 21:30 CFC Swietelsky Letňany A Chemcomex Praha
16. 01.03. 20:00 Naděje Praha 1. FC Bohemians 1905 B
16. 01.03. 21:00 Přírodní vědy ČZU Praha A
16. 06.03. 20:30 PedF Praha FT A SK Slavia Praha B
16. 06.03. 21:30 Benago Zruč n. S. B B.B.V. A
16. 15.03. 20:00 Kmochův odkaz A CFC Swietelsky Letňany A
16. 15.03. 21:00 Chemcomex Praha SC Radotín
17. 20.03. 20:30 ČZU Praha A Benago Zruč n. S. B
17. 20.03. 21:30 SK Slavia Praha B Bohemians 1905 B
17. 22.03. 20:00 PedF Praha FT A Přírodní vědy
17. 22.03. 21:00 CFC Swietelsky Letňany A Naděje Praha 1. FC
17. 27.03. 20:30 B.B.V. A Chemcomex Praha
17. 27.03. 21:30 SC Radotín Kmochův odkaz A
18. 29.03. 20:00 Přírodní vědy SK Slavia Praha B
18. 29.03. 21:00 Benago Zruč n. S. B PedF Praha FT A
18. 03.04. 20:30 Naděje Praha 1. FC SC Radotín
18. 03.04. 21:30 Kmochův odkaz A B.B.V. A
18. 05.04. 20:00 Chemcomex Praha ČZU Praha A
18. 05.04. 21:00 Bohemians 1905 B CFC Swietelsky Letňany A
19. 10.04. 20:30 PedF Praha FT A Chemcomex Praha
19. 10.04. 21:30 B.B.V. A Naděje Praha 1. FC
19. 12.04. 20:00 ČZU Praha A Kmochův odkaz A
19. 12.04. 21:00 Přírodní vědy Benago Zruč n. S. B
19. 17.04. 20:30 SK Slavia Praha B CFC Swietelsky Letňany A
19. 17.04. 21:30 SC Radotín Bohemians 1905 B
20. 19.04. 20:00 Naděje Praha 1. FC ČZU Praha A
20. 19.04. 21:00 Kmochův odkaz A PedF Praha FT A
20. 24.04. 20:30 Bohemians 1905 B B.B.V. A
20. 24.04. 21:30 Chemcomex Praha Přírodní vědy
20. 26.04. 20:00 CFC Swietelsky Letňany A SC Radotín
20. 26.04. 21:00 Benago Zruč n. S. B SK Slavia Praha B
21. 01.05. 20:30 ČZU Praha A Bohemians 1905 B
21. 01.05. 21:30 PedF Praha FT A Naděje Praha 1. FC
21. 03.05. 20:00 SK Slavia Praha B SC Radotín
21. 03.05. 21:00 B.B.V. A CFC Swietelsky Letňany A
21. 08.05. 20:30 Benago Zruč n. S. B Chemcomex Praha
21. 08.05. 21:30 Přírodní vědy Kmochův odkaz A
22. 10.05. 20:00 SC Radotín B.B.V. A
22. 10.05. 21:00 CFC Swietelsky Letňany A ČZU Praha A
22. 15.05. 20:30 Bohemians 1905 B PedF Praha FT A
22. 15.05. 21:30 Chemcomex Praha SK Slavia Praha B
22. 17.05. 20:00 Naděje Praha 1. FC Přírodní vědy
22. 17.05. 21:00 Kmochův odkaz A Benago Zruč n. S. B
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss