Bílkovinová dieta


Chcete hodit přebytečná kila rychle, efektivně a hlavně bez jojo efektu? Pokud je vaše odpověď ano, tak byste se měli určitě rozhodnout ještě dnes a vybrat si hodně skvělých možností. Vyberte si program podle toho, kolik kilo potřebujete shodit, to je opravdu důležité. Je velice důležité, abyste i vybrali správně. Pokud potřebujete opravdu shodit jenom pět kilo, tak si nevybírejte program na deset kilo. V případě potřeby zkonzultujte tohle s vaším lékařem a on vám poradí.
muž na váze.png
Měli byste se přihlásit co nejdříve. Tahle bílkovinová dieta je založená na tom, že díky našim jídlům prodietix a celkově upravenému jídelníčku, vyvoláme ve vašem těle stav zvaný ketóza, při které tělo spaluje jenom tuky. V potravě mu dodáte málo sacharidů, takže si z nich brát energii nebude moci a bude muset sáhnout do hlubokých zásob tuků a tohle přesně chcete., takhle vlastně tělo donutíme, aby si bralo energii výhradně z tuků, ze kterých si berte opravdu jen v krajních situacích a je to jako poslední zdroj, kam sáhne, když tělo potřebujete energii. Ptáte se, jestli nezhubnete svaly? To je také vyřešené. Díky zvýšené denní dávce bílkovin to tak nebude a tělo do svalů sáhnout nebude moci.

Luxusní výsledky
Již po třech dnech diety začne tělo spalovat tuky, takže byste na tohle měli myslet. Po týdnu uvidíte, jak na váze výsledky, tak i na svém tělu skvělé, viditelné a měřitelné výsledky. Tohle vás bude jistě motivovat a budete se cítit dobře, budete mít vyšší svědomí a všechno bude skvělé. Je to jedinečný způsob, jak rychle, zdravě a efektivně zhubnout.
rozsypaná cizrna.jpg
Tule dietu vyvinul francouzský profesor, který dlouhou dobu zkoumal na základě vědeckých pokusů a experimentální metodou, jak si tělo ukládá tuky a přišel na tenhle způsob hubnut. Je to určitě velice účinný způsob, takže na nic nečekejte a rozhodněte se ještě dneska. Čím dříve se rozhodnete, tím to bude pro vás lepší a určitě uvidíte, jak ty výsledky fungují a jak je to skvělé. Je ale nesmírně důležité, abyste opravdu přísně tohle dodržovali.