Jak vyřešit nefunkční erekci


S přibývajícím věkem se u mužů objevuje jeden velký problém, který jim zcela znemožní aktivní sexuální život. Ten je ale pro zdravý vztah dvou lidí zcela nezbytný i ve vyšším věku. Podle průzkumů spolu dnes páry souloží i po sedmdesátce, pokud je to v jejich silách. Jenže problémy s erekcí muži řeší už po čtyřicítce. Začíná to nenápadně – občas prostě není erekce tak dlouhá nebo pevná, vlivem čehož dochází ke zhoršení intimního života.

muž rozkrok

I sebevíc tolerantní ženě začne docházet trpělivost, pokud tento stav trvá příliš dlouho. A po padesátém roku věku se u mužů projevuje opravdu velký problém s erekcí. Tyto potíže trvají i celé měsíce, a pokud je muž neřeší, začnou se s partnerkou hádat. Ideální je zajít k lékaři, pokud problém trvá déle jak měsíc. Je nutné se nechat vyšetřit, protože jednou z příčin může být rakovina prostaty.

Hledáte způsoby jak zlepšit erekci?
Erekce závisí nejen na celkovém zdravotním stavu, ale také na hladině testosteronu a na psychické pohodě muže. Proto je potřeba před aktem být delší dobu v pohodě, aby nedošlo k tomu, že vás zase nebude penis poslouchat. Existují mnohé doplňky stravy, které pomáhají zvýšit hladinu testosteronu, a také dalších látek, díky kterým budete zase mít chuť na sex i větší výdrž.

obřezaný banán

Zkusit můžete čajové směsi a nebo tablety. Je dobré se vyhnout Viagře -a především té, kterou lidé nabízí online. Je to lék, který je k dostání jen na lékařský předpis, takže ho volně na internetu nekoupíte. Jeho užíváním byste si mohli pořádně uškodit.

Sexu se nemusíte vzdávat ani ve vyšším věku, protože je to normální součást každého vztahu a důkaz lásky. A když se milujete i v důchodu, proč si sex odpírat? Problémy s erekcí ale rozhodně nepodceňujte, může jít o závažný problém, který jen třeba podchytit zavčas. Až po vyloučení nemoci začnete užívat doplňky stravy.