Knížkový obal na mobil Samsung se prodává spoustu let

Základní zabezpečení – s tímto řešením máte zajištěnou základní ochranu mobilu před prachem a mechanickým poškozením, samozřejmě při rozumném zacházení, jako je vkládání do kapes, do zavazadel a pokládání mobilu na běžné povrchy v domácnosti či na pracovišti.

dívka s mobilem

Praktičnost – obal lze využít jako praktický stojánek a uvnitř jsou k dispozici šikovné přihrádky pro různé tenké a ploché drobnosti, jako je záznamový papír, papírové bankovky, doklady atp.

Cena – na to, co můžeme od těchto obalů na mobily Samsung Modnimobil.cz očekávat, je cena tak nízká, až vás to může překvapit. Stěží byste si doma takový výrobek „spíchli“ na koleně, ani na šicím stroji byste nedocílili takových výsledků, jaké umožňuje strojní sériová výroba.

mobil v ruce

Atraktivita – jeden z důvodů, proč se dobře knížkové obaly prodávají, je vzhled. Zaujmou na první pohled a obvykle máte zájem vyzkoušet, jak by zrovna ten váš mobil do takového obalu pasoval, a jak by se držel v ruce. Přirozeně toužíme po hezkých věcech a krása do našeho života neodmyslitelně patří.

Barevná škála – s krásou souvisí i barevný rozsah výrobků, někdy doplněný o různé vzory. Namísto nudné šedé a depresivní černé tak můžete dát přednost elegantní a univerzální bílé, sladké tmavé či světlé růžové, něžné tyrkysové, nebesky modré s mandalou, motivům motýlů, květin, medvídků atd.

Spolehlivost – pevně uložený mobil ve vnitřní vaničce z pružného TPU (termoplastického polyuretanu) v kombinaci s předními deskami uzavíranými na magnet – to je spolehlivé řešení pro každou příležitost. Poslouží doma, na návštěvě, v zaměstnání, na ulici, na cestě vlakem nebo při pobytu v přírodě. Pokud vám nevypadne mobil z ruky, z obalu by vám vypadnout neměl.

Prodyšnost – na co bychom neměli zapomínat, je vlastnost eko-kůže, z níž se tyto obaly vyrábí. Je to stoprocentní a dobře prodyšný polyuretan, který brání srážení vlhkosti na povrchu telefonu a její pronikání dovnitř.