Přestěhujte se k moři


Máme pro vás skvělý tip, pokud se vaší oblíbenou destinací pro vaše letní dovolené stalo Chorvatsko, a jezdíte sem každý rok, třeba i na jeden měsíc, něco s tím udělejte a jezděte sem ještě častěji! Kupte si zde vlastní byt, který na sebe bude vydělávat i tím, že ho budete pronajímat i dál, když si sem zrovna nebudete plánovat cestu. Tento druh investice se do budoucna rozhodně vyplatí a teď je v Chorvatsku ideální doba to učinit, než ceny raketově porostou po tom, co letos v lednu vstoupilo do schengenského prostoru a přijalo za svojí měnu Euro.

chorvatsko

Jedná se o lokalitu Žaborič, která je blízko městu Primošten a jedná se o velice oblíbenou, malebnou a klidnou lokalitu, která je právě pro to hojně vyhledávaná. Jedna česká rodina, která zde žije, se rozhodla zprostředkovávat právě nemovitosti na prodej Chorvatsko, a jelikož právě mají mezi místními staviteli své přátelé, pomáhají jím právě se zprostředkováním prodeje a sami zde apartmány také vlastní. A hlavně pomohou se vším, co tento proces koupě obnáší, a pak, když zde zrovna nebude přítomní, rovněž dokáží ochotně pomoci. No, komu by se to nelíbilo, kdyby neměl takto postaráno o nemovitost? Rezervujte si jedny z posledních apartmánů ještě nyní, dokud jsou.

primosten

Jedná se o apartmány v domech, které jsou jenom pár metrů od moře, takže se v něm můžete koupat od rána až do večera, nebo i v noci. Můžete také koupit ten, který bude mít krásný výhled. Udělejte si radost touto neotřelou investicí, která se vám rozhodně vyplatí. Můžete sem jezdit při každé příležitosti, vždyť většina Čechů prostě jenom sedne do auta a večer vyjede, ráno už je na místě a užívá si krásy Dalmácie. Kdo by nechtěl mít tuto neotřelou podobu chaty u moře? Akorát, že to bude byt, kde budete mít maximální pohodlí a budete se v něm cítit jako doma – kuchyň, obývák, pokoje. Podívejte se na podrobnější půdorysy a vyberte si z toho, co je ještě volné.