Jak využít Google služby naplno

Firma, která od svého vzniku jen kvete. Využívá jej každý, ať už pro videa na Youtube, nebo na emaily. Díky využívanosti jejich portálů využili právě propojení v jedno, aby lidem zjednodušili práci. Co všechno můžete využívat, aniž byste o tom pravděpodobně věděli?
To-do listy a kalendáře od Google jsou opravdu skvělým příkladem, jak se vám mohou autonomně propojit zařízení. Co si zapíšete v kalendáři na notebooku se vám druhý den objeví v telefonu. To-do listy by potřebovaly ještě lehce domyslet, nicméně obojí je skvělé pro organizaci času. A co neuvidíte na notebooku, pokud jste například na cestách, uvidíte na obrazovce vašeho telefonu.
google vyhledávač
Adsense slouží pro reklamy od Google, které můžete vložit na svoje stránky. Ovšem přes jeden systém může fungovat nejen více webů, ale i účty na Youtube. Pokud tedy můžete vydělávat skrze videa a reklamy v nich, nezapomeňte vše propojit v jedno.
Stejně tak aplikace Fotky, kam můžete přidávat své fotografie, abyste je nemuseli skladovat v telefonu. Můžete je propojit i se samotným Android zařízením, aby se fotografie ukládaly přímo sem. Hlasový asistent vám může najít cokoliv ze zařízení, otevřít aplikaci, kterou budete potřebovat. Stejně tak vám připomene pochůzky apod.
Z Gmailu můžete odesílat fotografie a soubory z Disku, nebo větší soubory, které se automaticky uloží na Disk. Jediné problémy, se kterými se lidé setkávají, je povolení pro vstup k souboru. Ovšem díky Disku a Dokumentům Google můžete sdílet prezentaci s ostatními a tvořit ji se třemi lidmi naráz, přestože každý bude v pohodlí svého domova.
myšlenky ženy
Díky tomu, že je Google nejvíce využívaný vyhledávač a prakticky všechny informace máte zde, můžete si nastavit na telefonu notifikace, které byste pravidelně uvítali. Ať už o sportu, politice, či jen ty o počasí, můžete si zařídit vše v jedno a ne to následně zbytečně dohledávat. Stejně tak na notebooku uvidíte notifikace všech emailů, ale i informací, které jste povolili. Jde to snad ještě jednodušeji?