Nákupy v zahraničí, aniž byste tam jeli

Teď nemáme na mysli Aliexpress nebo Ebay, kde většinou nevíte, jaké oblečení vám přijde, protože občas jsou prodejci dosti pochybní. Pokud totiž není u nějakého zboží i hodnocení, tak vám může přijít kus hadru, který vám ani nebude sedět, a tudíž se nemůžete spolehnout ani na míry, které prodávající udává.Na Facebooku nemusíte trávit čas pouze tím, že projíždíte hlavní zeď nebo si píšete s přáteli. Můžete zde i nakupovat. Teď nemáme na mysli Market place, ale online nákupy ze zahraničí. Nejčastěji se můžete přidat do skupinky, kde je jeden hlavní člověk, který organizuje nákupy v jiné zemi.
dav na ulici
Zaměříme se na nakupování v Německu. Sem jezdí hodně lidí hlavně do nákupní galerie, kde se nachází Primark. Ten je velice proslavený pro své hezké kousky za levné ceny. Jestliže nevíte, o čem mluvíme, tak se určitě podívejte na jejich webové stránky, kde se dozvíte, jaké zboží nabízejí.
Pokud se přidáte do této skupinky, tak se můžete často těšit na online nákupy.
Co to znamená?
Slečna, která zařizuje tuto skupinku se vydává téměř každý týden se svým týmem do Německa. Poté přidávají do alba fotografie produktů, které si můžete koupit. Bohužel ještě nemají u produktů materiál a rozměry. Zjistíte si tedy pouze cenu a velikosti, které jsou dostupné. Vaším úkolem je pouze projíždět postupně album a pokud se vám nějaký kousek zalíbí, tak jej okomentujete. V komentáři by se mělo nacházet kolik kousků chcete a jakou velikost.
obchod pro pány
Jak zjistím, že se mi zboží doveze?
Když budete mít po konci online nákupu „like“, tak můžete mít jistotu, že se vám zboží již veze. Poté slečna nahraje na jejich webové stránky balíčky a vy si jej můžete vyzvednout. Doveze vám ho pak Česká pošta, PPL nebo jiný dopravce. Využít můžete také služeb Zásilkovny.
Placení
Platíte předem na účet nebo hotově při osobním předání. Mají mnoho míst, na které se vydávají, aby předali balíčky budoucím majitelkám/majitelům.