Jedinečný dárek

Jestliže se chystáte na velkolepou oslavu narozenin, kde bude hodně hostů a která bude probíhat celý den, je jisté, že se může stát, že sem tam něco chatrného spadne na zem a rozbije se. Proto, když oslavenci nebo oslavencům přinesete hezké skleničky, určitě se budou hodit nejenom na oslavu, ale i domů na potom. Pokud je oslavenec milovník vína, je jasné, že to budou krásné poháry na víno, pokud dává přednost pivu, jako většina českého národa, můžete mu udělat radost třeba pěknou sadou půllitrů, aby byl zásoben, kdyby se mu nějaké rozbily. Na Skleněném shopu toho najdete habaděj, tak se stačí jenom podívat! Třeba by se našlo i místo u vás doma na pár nových kousků, abyste si také mohli obnovit hezké nové sady třeba na kávu nebo na čaj nebo samozřejmě i na alkoholické nápoje.

sklenka

Třeba se také chystáte na svatbu v létě, proto už teď hledáte vhodný dárek, který byste mohli přihodit k obálce s penězi, protože se vám to zdá takové hloupé, dávat jenom obálku a chtěli byste dát i nějakou drobnost pro potěšení. Třeba sada dvou sklenic na víno pro novomanželé, by tento váš problém s hledáním dárku mohla vyřešit. Navíc můžete vybrat takové, které jsou originální se speciálním broušením, které budou ozdobou každé domácnosti. A pokud novomanželé třeba milují prosecco, víte, že existují poháry přímo na prosecco? Určitě je doma ještě nemají, tak je právě budou nově mít od vás!

sklenice

Chybu ale určitě neuděláte ani třeba krásnými půllitry na pivo, které můžete dát se s poháry na víno, využité budou třeba oboje, protože jednou člověk může mít chuť na víno, jindy zase na pivo. Rovněž sklo na sekt je hodně oblíbené, takzvané „sektovky“ určitě mít novomanželé doma ještě nebudou a ty se jim také budou hodit, na nejrůznější přípitky, na Silvestra nebo na jiné okázalosti během roku. Zásobte se, můžete toho objednat víc a pak jenom rozdávat, toto jsou dárky, které každý uvítá, věřte nám.