Stěhování v Liberci bez stresu a chaosu

Vaše stěhování se může proměnit v zábavnou hru, velký podíl na úspěchu celé akce má především vaše přípravná fáze a oslovení stěhovací firmy, která si zakládá na dobrých zákaznických recenzích. Většina takových firem vám vypomůže i s rozmontováním nábytku a zařizováním nového působiště po technické stránce, např. s montáží kuchyňské linky a vestavěných skříní, garnýží, lustrů, polic, zrcadel atd. Svěřte tyto obtížné pracovní úkony profesionálům a raději se soustřeďte na to, co bude ve vaší kompetenci, to znamená, co byste měli mít při ruce, aby vás ve stěhovací den a ve dny následující, nemohlo zaskočit:

papírová krabice

Které věci by při stěhování měly být při ruce

Doklady a peníze – veškeré vaše osobní doklady a samozřejmě i finanční obnos musíte střežit jako oko v hlavě. Při stěhování vzniká chaos a svádí to na své věci nedávat pozor. Mohou se vám někam zatoulat, proto se vyplácí mít je všechny v jednom zavazadle, které stále nosíte s sebou. Nezapomeňte rovněž na to, že mnoho stěhovacích firem inkasuje peníze v hotovosti, např. na základě ceníku stěhování v Liberci, měli byste tedy mít peníze již nachystané, abyste situaci nekomplikovali pobytem v bance na přepážce.

Ještěd u Liberce

Občerstvení – v průběhu stěhovacího martyria se hodí dostatek jídla a samozřejmě i nápoje. Braňte se dehydrataci a dodržujte pitný režim. K jídlu postačí lehce stravitelné pokrmy a nezapomínejte ani na čerstvé ovoce a zeleninu.

Čistidla a hygienické potřeby – měli byste mít sbaleno mimo krabice, nejlépe nějakém batohu nebo sportovní tašce ručníky, čisté povlečení, spodní prádlo a hygienické potřeby a zároveň úklidové prostředky. Do příručního zavazadla se hodí i základní nářadí, jako jsou šroubováky, kleště, kladívko, technický nůž, nůžky a zavírací nožík. Nářadí zabalené v kartonové krabici někde hluboko vespod vám nebude nic platné. Zavírací či technický nůž upotřebíte při vybalování věcí z krabic.