Tajemná logická hra

Ne každý má rád počítačové hry. Jsou i lidé, kteří dávají přednost realistickým zábavným hříčkám odehrávající se v reálném, nikoliv ve virtuálním prostředí.

Tajemná logická hra

Byly doby, už je to dávno, co se mládež ve svých volných chvílích pohybovala povětšinou po dvorech, lesích a okolo vodních toků. Zdá se, že ty doby jsou nenávratně pryč. Proč? Protože moderní technologie mládež, ale nejen tu, dokázala přikovat doma. A to není dobře. Samozřejmě, že občas si zapařit na počítači nebo herní konzoli není vůbec špatné a dokonce to může být super zábava, ale všeho moc škodí. Je dobré si i volný čas umět naplánovat a rozdělit mezi virtuální zábavu a tu odehrávající se v reálných kulisách.

Odhalte tajemství zamčeného pokoje

Z toho důvodu byste měli navštívit exit game, hru, kterou dost možná ještě neznáte. Nejedná se o žádnou akční záležitost, ale o logickou hříčku, která by vás mohla zaujmout i v případě, že jinak se ve virtuálním herním světě nejraději držíte útočné pušky, případně těžkého kulometu.

Chce to zapojit intelekt

Základem této hry, jak jste již asi pochopili z minulých odstavců, není používání hrubé síly, ale spíše naopak, intelektu. Ten je v tomto případě maximálně důležitý, jelikož bez něj se nepohnete dále. Cílem je dostat se z místnosti, čehož se dá dosáhnout pouze tím, že odhalíte veškeré záhady pokoje. Nebude to snadné, to vám říkáme na rovinu, ale pokud se vám podaří zvítězit, pocit dobře odvedené práce bude o to slastnější. Dobrou zprávou navíc je, že se o ten libý pocit můžete podělit i s dalšími lidmi. Tato hra je totiž určena pro více hráčů.

Vyřeště záhadu

Dobrá parta

Neměli byste si ale s sebou brát prvního kamaráda, kterého potkáte. Zde je opravdu nutné umět přemýšlet v souvislostech a mít čuch na záhady a jejich odhalování. Jedinci, kteří nejsou příliš bystří, jsou spíše na obtíž. To samozřejmě neznamená, že byste si to neužili stejně, ale pokud je vaším cílem vyhrát za každou cenu, měli byste se tomuto cíli maximálně podřídit. Výhodou je, vzhledem k nulovým fyzickým požadavkům, že hru může hrát prakticky kdokoliv, komu nevadí přemýšlet. Takřka všechny věkové kategorie jsou vítány, snad tedy až na malé děti.