V čem vozit miminko?

Kočárky jsou součástí našich životů a péče o novorozence již dlouhé roky. I kočárky prošly proměnou, a dnes jich na trhu najdete obrovské množství. Kočárky vyrábí mnoho firem, které chrlí ročně několik různých modelů. Proto může mít někdo problém zvolit takový kočárek, který mu bude zcela vyhovovat. Jak tedy vybrat ten nejlepší kočárek?

Zvolte si cenový limit
Nakupovat podle ceny není nic, za co by se měl kdokoliv stydět. Naopak je dobré si stanovit maximální částku, kterou za kočárek chcete utratit, protože tak se nenecháte zlákat hezčím, ale o dost dražším modelem.

pár s kočárkem

Běžte si jej zkusit
Nikdy nekupujte kočárek bez toho, aniž byste si ho vyzkoušeli osobně. Budete ho používat minimálně několik měsíců. Většina rodičů jej používá až do 3 let věku dítěte, než ujde samo větší vzdálenost. Proto byste měli zvolit takový kočárek, který má kvalitní podvozek, a který nevrže už v obchodě. Je možné, že za nějakou dobu koupíte sportovní verzi, ale jako první kočárek je důležitý ten hluboký.

Design nechte stranou
I když je jasné, že chcete aby bylo vaše miminko hezké a mělo i příjemné prostředí, kam patří i kočárek, ale prvotní je bezpečí a pohodlí. Proto raději kupte méně hezký kočárek, který je bezpečnější.

žena s kočárkem

Většina obchodů nabízí možnost ponechání kočárku ve skladu do doby, než ho budete potřebovat. Je to vždy lepší než shánět kočárek na poslední chvíli. Dejte si s výběrem na čas. Mnoho rodičů chce kvalitní kočárek za dobrou cenu, což splňuje například Riko nuno zelenazirafa.cz. Je to kočárek s moderním vzhledem, který má prostornou korbu, kam se vejde miminko určitě i v zimě a v zimním fusaku. Ne všechny kočárky mají takto velkou korbu. Pokud chcete mít opravdu dobrý kočárek, jehož design nezaostává za drahými modely, rozhodně zvažte právě tento kus. Je velmi oblíbený a určitě nebudete zklamaní, pokud si ho vyberete.