Feministkou být nemusíte, abyste to zvládla

I v dnešní době stále přetrvává v hlavě některých mužů, že ženy za volant prostě nepatří. Jejich řízení totiž znamená pouze potíže a to zejména v silničním provozu. Něco takového už ale dávno není pravda.
Dlouhou dobu přetrvával názor, že když žena loupne očima nebo hodí bokem, všichni se mohou přetrhnout, aby ženě pomohli. Normální muž ženě pomůže ale to proto, že má v sobě zakódován nějaký ten vzorec chování. Pokud je navíc ta žena pro muže přitažlivá, jedná se o něco jako bonus za snahu.
feminismus
Je ale pravda, že vozům rozumí málokterá žena. To se zase na druhou stranu musí nechat. Jde ale jen o to, jak dalece a drze dává svůj názor najevo každý z mužů.
Ženy by rozhodně měly dát některým mužům za uši. Ne sice fyzicky, ale tak, jak to umí nejlépe. Postačí jízlivé slovo a dokonalé znalosti. Někteří muži si to zkrátka a jednoduše zaslouží.
Připravit se například můžete na obyčejnou součást vozidla, kterou je xenonová výbojka d2s a to v předních světlometech. Výměnu vždy ale nechte na automechanikovi v servisu. Pokud je automechanik jedním z těch machrujících mužů, je to rozhodně ideální stav pro vaše vystoupení.
Co je více než důležité vědět?
šachovnice muži a ženy
Tak například to, že tato výbojka je do vašeho vozidla naprosto dokonalá a to zejména tehdy, pokud vlastníte Škodu Octavii.
Takový světelný tok se měří v lumenech, a čím vyšší je, tím svítí více. Životnost je navíc mnohem vyšší než u žárovek halogenových.
Jestliže máte rádi barevnost, pak budete jistě nadšeni. Kelviny totiž určují hodnoty barevné teploty. Nejvhodnější je asi kolem 5000 kelvinů, protože je za této barvy světla nejlépe vidět. Pokud by to bylo o tisíc kelvinů více, světlo by se mohlo zbarvit do modra.
Jak s těmito informacemi naložit bude jistě již vědět každá žena. Určitě tyto informace zvládne zakomponovat do hovoru a z machra udělá jistě hlupáka.