Snadné triky pro vášnivé noci

Nuda v posteli není nic překvapivého, především v případě, že jste s partnerem či partnerkou již mnoho let. Oživit noční život jde poměrně snadno, i když se to možná na první pohled nezdá. Tipů je hodně a vybírat můžete skutečně ze spousty možností. Vsadit lze na nejrůznější afrodisiaka nebo hraní rolí. Podívejme se nyní na klasické, ale i netradiční způsoby, jak si sex skutečně užít.
milenci na dece

Dejte si rychlovku

Záleží samozřejmě na tom, na co jste zvyklí. Pokud máte děti, tak je to pro vás asi pokaždé několikaminutová rychlovka. Pokud ne, tak si ji zkuste čas od času dopřát. Společně s tím můžete také změnit místo a polohu. Provozovat neustále tři polohy dokola nebaví nikoho. Časem se začnete skutečně nudit a je načase zkusit něco nového. Nebojte se toho a zkuste polohu, kterou jste chtěli vyzkoušet

Anebo se spolehněte na osvědčenou pozici, ale vyzkoušejte jiné místo. Místo postele gauč, místo domova někde venku. I to, že vás mohou přistihnout je velmi vzrušující. Myslete na to, aby vše bylo v rámci zákona a užijte si rychlovku například v autě zaparkovaném v lese. A protože změna je život, tak je důležitý i čas. Jste zvyklí se milovat v noci? Zatáhněte si ráno nebo dopoledne záclony a pomilujte se za denního světla.
nohy na špičkách

S vitamíny k rozkoši

Existuje mnoho potravin či bylin, které mají afrodisiakální účinky. Mezi nejznámější patří ústřice. Málo lidí si ale uvědomuje, že například vůně skořice je extrémně sexy. Zkoumali to odborníci, a to s více jak 200 vůněmi. Z nějakého důvodu vyhrála skořice. Pokud tedy umíte péct, spolehněte se na štrůdl. Stejně tak ale působí i česnek. Ten sice nevoní, ale posiluje krevní oběh. Vyřešit to můžete i prostřednictvím tabletek, protože jeho odér rozhodně příjemný není.

Vypněte televizi

Chcete-li si užít dlouhého, hlubokého a ničím nerušeného sexuálního zážitku, tak na televizi nebo mobil okamžitě zapomeňte. Během sexu to příjemné není a když si budete pokaždé říkat, že se kouknete ještě na jednu epizodu seriálu, tak váš milostný život zemře úplně.