Nepřekonatelné vlastnosti

Kuchyňská deska umělý kámen vám dává pocit jistoty a té nejvyšší kvality. Na výběr je z několika barev. Vybrat si můžete z několika druhů šedé – barva, která se hodí do jakéhokoliv prostoru. Přizpůsobí se velice snadno a elegantně i jiným barvám a vyladí celý prostor k dokonalosti. Je hezká s nerezovými nebo i bílými spotřebiči, takže nemusíte mít strach, že by se špatně kombinovala. Právě naopak, snadno se kombinuje a zároveň vyniká svým vlastním designem.
kuře s kapustičkami

To nejlepší na trhu

Díky opravdu kvalitním a vytříbeným vlastnostem umělého kamene, můžete mluvit o nejúspěšnější verzi pracovní desky, kterou dnešní trh může nabídnout. Jedná se o nejdokonalejší systém, který zajišťuje kvalitu, precizní propracování, elegantní a perfektní design, krásu a eleganci, moderní styl a především nejlepší vlastnosti, díky kterým budete moci v této místnosti pracovat denně, aniž byste si všimli nějakého poškození nebo znehodnocení. I po pár letech bude celý prostor vypadat tak, jako kdybyste jej právě nechali namontovat.
plachetnice ve dřezu
1) Široká škála barev
Vše podtrhují dekory a barvy, tudíž si i zde můžete vybírat z více barevných odstínů. Široká škála variací vám dává možnost kombinovat s různými barvami nebo dekory dřeva.
2) Vařte, pečte a připravujte s chutí
Celý prostor by měl být praktický, ale také elegantní a krásný, aby se vám zde vařilo dobře. Od toho se odvíjí samozřejmě příprava jídel, vaše nálada a vše ostatní, proto bychom neměli podceňovat ani ty nejmenší detaily.
3) Vysoká odolnost vůči mechanickému i chemickému poškození
Pracovní deska tohoto typu vyniká svou odolností vůči mechanickému i chemickému poškození. Jen tak ji nezničíte. Je připravena na krájení a sekání. Dokonce na ni můžete krájet jako na dřevěném nebo plastovém prkénku a vůbec ji neponičíte. Právě to umí tento typ technického kamene. Je tvrdý a opravdu vysoce odolný.