Internetové bazary s oblečením, aneb jak prodávat

Je to opravdu jednoduché a prosté: stačí, když projdete vlastní skříně a s rukou na srdci si povíte, které kousky opravdu ještě někdy užijete, ale které naopak zůstávají už jen tak ze zvyku, například halenka po kamarádce, nikdy nenošená. Takové kousky však mohou udělat radost někomu jinému, jelikož každý máme jiný vkus a jiné prostředky. Jak tedy začít s oblečením obchodovat?
online obchod.jpg

·         Vytvořte si profil na určitém webu

Mezi nejznámější domény, tedy v podobném odvětví, momentálně patří tzv. Vinted, takže mé doporučení směřuje právě sem. Samotná stránka a taktéž celé její fungování je krásně přehledné, zvládne to opravdu každý. Navíc, v poslední době podobných příležitostí využívá čím dál početnější skupina lidí, zejména žen –  kupců tedy nestále přibývá. Jedná se totiž o klidný a jednoduchý způsob zbavení se již nepotřebných věcí, ale zároveň k tomu vyzískat určitý finanční obnos.

·         Založte si účet…

.. pokud jej ještě nemáte. Většina podobných obchodů, uzavíraných online, končí bankovní transakcí mezi jednateli. Ano, dobírka je též vhodná alternativa, přesto využívaná v podstatně menším měřítku.

·         Nahrajte fotky svého zboží

Ať se jedná o starší kraťasy, možná naopak o úplně nové, spíše nenošené sáčko, které vám zkrátka nesedí… Se vším tam! Stačí už jen nastavit ceny vašich produktů a trpělivě čekat na odezvu ze strany nakupujících.
zip na džínech.jpg

·         Tzv. Sekáče

Své nenošené kousky můžete zpeněžit samozřejmě i jinou cestou, než je ta internetová, která je, podle mého, však určitě pohodlnější a snadnější. V mnoha větších či menších městech fungují tzv. sekáče, obchůdky s nošeným oblečením, ve kterém můžeme nalézt takovou spoustu módních pokladů, až by se člověk divil. Ať už tedy chcete nějaké peníze ušetřit, nebo naopak přispět vlastními zásobičkami, určitě se vyplatí něco podobného navštívit.
Pár užitečných tipů na závěr:
·         Neváhejte k cenám za předmět přihodit různé slevy, jako například 5% snížení při koupi pěti a více kusů.
·         Chraňte si své peníze – myslete racionálně, ne všichni na určitých stránkách vystupují pouze s dobrými úmysly.
·         Bavte se u toho, nakupujte či prodávejte, jak se vám jen zlíbí! Nakonec vás získaná peněžní částka ještě překvapí.