Kvalitní doplňky nejen do domácnosti

Když se řekne doplněk do domácnosti, většině lidí se vybaví obrazy, sošky, nábytek nebo elektrospotřebiče, ale jedná se rovněž i o zásuvky, respektive vypínače. Bez nich bychom nebyli schopni nejen doma, ale i na pracovišti vůbec fungovat. Nejenže bychom si nedokázali rozsvítit, ale neměli bychom kam zastrčit počítač, televizi, lednici, mikrovlnou troubu a další spotřebiče, které dnes a denně využíváme. Tyto prvky však nejsou pouze čistě praktické, ale mohou plnit i dekorativní úlohu.
bílá zásuvka

Do každého pokoje

Zásuvky a vypínače je potřeba mít v každém pokoji, tedy pokud v něm chcete normálně fungovat a nepoužíváte-li ho pouze jako odkladiště. I tak je ale nutné kvůli lepšímu přehledu v něm občas rozsvítit. Co se týče dekorativních vlastností, v této disciplíně jsou na tom samozřejmě daleko lépe vypínače, které se dají pořídit v mnoha barevných a tvarových variantách. Je libo do stylově zařízeného obývacího pokoje obdobně stylový vypínač? Není problém. Hitem jsou pak kousky s pohádkovými motivy, které se instalují v dětských pokojích. Vzhledem k široké nabídce si dnes lze vybrat z celé řady modelů, jejichž vizuální vlastnosti ocení jak malí kluci, tak i malé holčičky. Nouzově je pak možné koupit si speciální nálepky a nalepit je na nebo okolo vypínače. Je to levnější.
nová prodlužovačka

Vhodné i k televizi

Mezi elektroinstalační prvky ale nepatří pouze jednoduché zásuvky a vypínače, ale také i prodlužovačky, které se i v domácnostech využívají čím dál tím více. K zapojení počítače jsou dnes potřebné alespoň dva vstupy do sítě, což vzhledem k nepříliš praktickému zakončení kabelů není v běžné zásuvce často vůbec možné. To samé platí i o televizi, zvláště, pokud je její součástí doplněk v podobě externích bedýnek. Naštěstí se dají v současnosti pořídit prodlužovací kabely v hezkém provedení, a tudíž nebudou dělat ostudu ani v jinak designově vypiplaném obývacím pokoji.