Lepší byt

Vůbec jsem se nemohla s přítelem dohodnout, jaký bude náš interiér. Měli jsme totiž nový byt a nevěděli jsme, jak ho zařídíme. http://www.mdmb.cz/PlayDetail/423 Máme totiž asi úplně odlišný názor na to, jak má správný interiér vypadat. Můj přítel totiž je takový, že všechno rád skladuje a taky moc rád nakupuje. Vy si ti říkáte, jak je možné, že moc rád nakupuje. Já vám to ale ihned vysvětlím. Můj muž rád nakupuje hlavně jídlo, a to opravdu ve velkém. A opravdu fakt už není kam bych to skladovala. Jídlo máme skoro všude. A tak já jsem chtěla, abychom měli zase byt zařízený v minimalistickém stylu. Mám ráda minimalismus, a to úplně ve všem. Jenomže to nejde spárovat s tím, že můj manžel nakupuje moc rád jídlo, bohužel ve velkém.

Co všechno si necháte vylepšit?

A proto jsem si řekla, že si pořídíme bytového architekta. A to hlavně kvůli tomu, abychom si každý udělali v bytě takové místo, které bude pouze jeho a moje. Taky jsem chtěla své malé místečko. A tak jsme se s manželem dohodli, že to tak uděláme. A bytového architekta jsme si našli na internetu. A musím říct, že tam byl opravdu velký výběr. Ani jsme nevěděli, jakého bytového architekta si pořídíme, protože jsme nevěděli, na jaký odkaz kliknout.

Mám ráda čisté linie.

Nakonec jsme to udělali tak, že jsme si nechali poradit od sousedky. Ani jsme nevěděli, že její byt zařizoval nějaký bytový architekt Evalofa. Takže nám moje sousedka dala skvělý kontakt na bytového architekta. A musím říct, že sousedka nám dala opravdu skvělý kontakt. My jsme byli opravdu nadšení a opravdu se nám náš interiér líbí. A samozřejmě, oba dva tam máme svoje místo. A navíc jsem taky velmi ráda, že jsem manžela donutila, aby tak nenakupoval ve velkém jídlo. Protože stejně se mu to všechno doma vždycky zkazí a potom se to zbytečně vyhazuje. Nakonec jsem opravdu moc ráda, že jsme si s přítelem všechno vyříkali, a nakonec jsme se tomu taky od srdce zasmáli.