Sexy symboly ženského těla – jiné než byste očekávali


Obnažená šíje – při pohledu na obnažený ženský krk se v mužské krvi zvyšuje hladina testosteronu poměrně výrazně, zvláště tehdy, má-li žena dlouhé vlasy pečlivě upravené a vyčesané do drdůlku. Dlouhá a štíhlá šíje je zkrátka ženskou zbraní číslo jedna, která předčí i pohled na odhalené bradavky. Proč tomu tak je, prozatím nikdo nedokázal spolehlivě objasnit.
Klíční kost – ve spojení se smyslností štíhlého krku bez faldů a vrásek muži velice rádi sledují dekolt, ale ne jeho spodní část, nýbrž především horní. Záleží totiž na tom, jak výrazné budou klíční kosti v návaznosti na trapézový sval. Právě viditelný trapéz a kostní výrůstky jsou důležitou anatomickou složkou ženské krásy a bez ní by to jaksi nešlo. Tyto partie působí na muže jako červené sukno na býka v aréně, ačkoli si to mnozí neuvědomují. Této přednosti využívaly především urozené dámy navlečené v róbách bez ramínek s hluboce vykrojeným výstřihem.
pihatý obličej
Kotník – že jsou kotníky na bosých nohách sexy symbolem již od starověku, je poměrně běžně známo. Ve středověku rádi muži poodhalovali ženské kotníky, jejichž křivky je nesmírně vzrušovaly. Kotník je pro mnohé muže více vzrušující, než odhalená stehna v minisukních.
Lícní kosti a brada – široké lícní kosti a jemná brada štíhlého obličeje je dalším sexy ukazatelem, který muže vzrušuje. Někteří se dokonce přiznali, že při sexu raději sledují obličej, krk a bradu, než intimní partie.
nohy z okénka
Zuby – pokřivené, zažloutlé a zkažené zuby rozhodně nikoho neosloví, to už věděli lidé před staletími, když nakupovali koně a hovězí dobytek. Zdravý chrup je vizitkou každé (nejen) ženy a muži jej rozhodně nepřehlíží.
Prsty na rukou – především dlouhé prsty jsou předmětem zájmu, a rozhodně mužům nezáleží na délce nehtů, ty mohou být klidně krátce zastřižené do obloučku a nenalakované. Zajímá je v první řadě délka prstů, jejich pokožka, zda nejsou pokřivené, a s jinými vadami na kráse.