MARCELO, SAUL, SIDNEI, BRAHIMI, BELEJ, VICTOR, DIEGO, CRISTIANO, PIMPOLHO, VNUK, RODEK, BEZSTAROSTI, PYTLOUN, HOCHMAN - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Brazilec Dentinho nasázel Benagu 5 branek

Zruč nad Sázavou - Drama to nakonec nebylo. Ve 3. kole Jettbul futsalové ligy přivítalo Benago českého šampiona Era-Pack Chrudim. Domácí tým doplatil na nedisciplinovanost na konci prvního poločasu, kdy se proti němu kopaly čtyři penalty. Nebýt brankáře Mariana Krajče, mohlo být konečné skóre mnohem vyšší.

Benago Zruč – Era-Pack Chrudim 2:9 (0:3)

Branky a Nahrávky: 26. Angellot (Filinger), 29. Gonzales (Angellot) - 10. Dentinho (Mikan), 18. pok. kop Dentinho, 20. pok. kop Dentinho, 22. Dentinho, 28. Mikan (Meller), 30. Vladyka, 32. Max, 34. R. Mareš (Dentinho), 40. Dentinho. Rozhodčí: Hofmann, Smreček. ŽK: Rick, Gonzales – R. Mareš.

Benago Zruč:

Krajč – Filinger, A. Simitči, Brožek, Fichtner – Rick, Sýkora, Angellot, Gonzales – Fitzel. Trenér Beni Simitči.

Era-Pack:

Meller – M. Mareš, R. Mareš, Dentinho, Mikan – Popelka, Bouška, Douglas, Vladyka – Max. Trenér Jaroslav Bartůšek.

Vedení v utkání se mohli ujmout domácí hned ve 2. min., kdy Filingerův volej skončil na spojnici tyčí Mellerovy brány. Na druhé straně šel sám na Krajče Douglas, překonal ho mezi nohy, ale balon šel vedle. Další šanci Chrudimi zneškodnil Krajč, když v leže sebral balon Mikanovi. V 9. minutě opět začaroval brankář Krajč: Roman i Michal Mareš stříleli do prázdné brány, ale domácí strážce svatyně dvakrát neuvěřitelně zasáhl.

Na sklonku 10. minuty se už skóre poprvé měnilo, když Dentinho konečně překonal Krajče střelou z úhlu – 0:1. Od 16. min. to bylo 5:5 na fauly. Chrudim zkusila power-play a díky tomu Zručští faulovali. Dvě penalty ještě bravurně Krajč Dentinhovi a Mikanovi chytil, jenže další dva pokutové kopy proti brazilskému střelci Dentinhovi už Krajč neměl šanci pokrýt – 0:3.

Zruč zkusila ve druhé půli také hru bez brankáře, jenže silná Chrudim uměla potrestat i sebemenší chybu. Svůj čtvrtý gól v utkání zaznamenal do prázdné brány Dentinho – 0:4. Pak se podařilo snížit domácím, když Filinger rozehrál nepřímý kop na Angellota a ten našel skulinku ve zdi – 1:4. Jenže udeřilo ve 28. min. i na druhé straně: Ve vzdušném souboji propadl Krajč a Mikan dovedl míč do brány – 1:5.

Minutu nato se opět Benago přiblížilo. Na jeden dotek si Gonzales narazil s Angellotem a propálil Mellera – 2:5. Jenže to byl také poslední úspěch domácích barev. Hosté naopak trestali do prázdné brány a z rychlých výpadů. Chrudim nakonec vyhrála ve Zruči 9:2.

Rubrika: Zápasy A-tým | Michal Pavlík | Přečteno: 1455x | 29.11.2010

Další články

JE DOBŘE, ŽE JSME POSTOUPILI BRZY, ŘÍKÁ MARCEL RODEK

JE DOBŘE, ŽE JSME POSTOUPILI BRZY, ŘÍKÁ MARCEL RODEK Prvním postupujícím týmem do semifinále se stalo Benago, které porazilo brněnský Helas. My...

AGO SIMITČI: VELMI SI TO GESTO KLUKŮ VÁŽÍM

AGO SIMITČI: VELMI SI TO GESTO KLUKŮ VÁŽÍM Zruč nad Sázavou- V televizním zápase jsme opět po dlouhé době viděli kapitánskou pásku na...

BENAGO POTŘETÍ PORAZILO HELAS. SEMIFINÁLE SI ZAJISTILO V PRODLOUŽENÍ

BENAGO POTŘETÍ PORAZILO HELAS. SEMIFINÁLE SI ZAJISTILO V PRODLOUŽENÍ Před kamerami České televize se v pátek utkali v rámci třetího duelu čtvrtfinálové série p...

BENAGO CHCE V PÁTEK VEČER PŘED TELEVIZNÍMI KAMERAMI STVRDIT POSTUP

BENAGO CHCE V PÁTEK VEČER PŘED TELEVIZNÍMI KAMERAMI STVRDIT POSTUP Futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou chtějí v pátek večer ukončit semifinálovou sérii play o...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss