MARCELO, SAUL, SIDNEI, BRAHIMI, BELEJ, VICTOR, DIEGO, CRISTIANO, PIMPOLHO, VNUK, RODEK, BEZSTAROSTI, PYTLOUN, HOCHMAN - MÁTE SE NA CO TĚŠIT!
sledujte nás: seznam rss rss youtube fb

Novinky

Benago podlehlo na vlastní palubovce poslednímu Brnu

Zruč nad Sázavou - Překvapivým výsledkem skončil zápas Benaga s Helasem Brno.

FC Benago - Kajot Helas Brno 3:5 (0:0)

Branky a Nahrávky: 33. A. Simitči (Štorc), 40. pok. kop A. Simitči, 40. Krajč (Gonzales) - 27. Semerád (Dornay), 30. Mica, 37. Mica (Semerád), 37. Schneider, 39. Cupák. ČK: 26. Angellot, 37. Klíma (oba Benago).

Benago Zruč:

Krajč (Klíma) - A. Simitči, Angellot, Gonzales, Brožek, Sýkora, Rick, Fitzel, Štorc, Chrobák, Filinger.

V prvním poločase utkání by jen málokdo hádal, že se jedná o střetnutí druhého celku s posledním. Benago drželo míč sice častěji, k zakončení se však dostávalo jen sporadicky. Šance si vypracovávali spíše hosté. Oběma celkům se "dařilo" nepřesně zakončovat. V mužstvu hostí stříleli vedle například Dornay a Míca, v celku Benaga se netrefil Angellot.

V polovině prvního poločasu vážně zahrozilo Benago a hosté mohli děkovat jen brankáři Konečnému, který reflexivně vyrazil střelu Gonzalese.

Zhruba pět minut před koncem první půle kryl nebezpečnou střelu brněnského Mícy brankář Krajč. Ten pak do konce dvacetiminutovky úspěšně zasahoval ještě několikrát. První poločas zakončila střela Mícy vedle a oddechové časy obou celků, po nichž už žádná vážnější příležitost nepřišla. Do šaten tak hráči odcházeli za bezbrankového stavu.

Na začátku druhé půle byla na Benagu znát urputná snaha co nejdříve rozhodnout.

Ve dvacáté šesté minutě si za faul bez míče na Mašu vykoledoval červenou kartu domácí Angellot. Ve dvacáté sedmé minutě přišla po vyražení Krajče a následném protiútoku obrovská šance domácích. Nejdříve skvěle zasáhl brankář Konečný, který však míč vyrazil pouze k útočícím hráčům, takže z brankové čáry jej nakonec vykopával bránící Míca.

O minutu později se poprvé měnilo skore, ovšem na druhé straně. Branku vstřelil brněnský Semerád.

Ve dvacáté deváté minutě pak hosté vedli už dva nula, když přes půl hřiště prošel Míca a úspěšně zakončil. Situace Benaga začínala být vážná.

Sedm minut před koncem si domácí vybrali oddechový čas a v následné hře bez brankáře snížil na 1:2 Ago Simitči. Benago dál útočilo, zároveň ale zapomínalo na obranu. Toho využili ve třicáté sedmé minutě slepenými góly Semerád a Schneider - 1:4. Domácí už neudrželi nervy na uzdě a za nadávky rozhodčímu šel předčasně do sprch střídající brankář Klíma.

Do konce utkání se skore měnilo ještě třikrát. Nejdříve ve třicáté deváté minutě, kdy pátou branku hostí vstřelil Cupák. Ve čtyřicáté minutě nařídil rozhodčí proti Brnu penaltu za ruku, kterou domácí proměnili. Tři vteřiny před koncem uzavřel skore na konečných 3:5 gólem brankář Zruče Krajč po nahrávce Gonzalese.

Rubrika: Zápasy A-tým | FC Benago | Přečteno: 1275x | 30.11.2010

Další články

JE DOBŘE, ŽE JSME POSTOUPILI BRZY, ŘÍKÁ MARCEL RODEK

JE DOBŘE, ŽE JSME POSTOUPILI BRZY, ŘÍKÁ MARCEL RODEK Prvním postupujícím týmem do semifinále se stalo Benago, které porazilo brněnský Helas. My...

AGO SIMITČI: VELMI SI TO GESTO KLUKŮ VÁŽÍM

AGO SIMITČI: VELMI SI TO GESTO KLUKŮ VÁŽÍM Zruč nad Sázavou- V televizním zápase jsme opět po dlouhé době viděli kapitánskou pásku na...

BENAGO POTŘETÍ PORAZILO HELAS. SEMIFINÁLE SI ZAJISTILO V PRODLOUŽENÍ

BENAGO POTŘETÍ PORAZILO HELAS. SEMIFINÁLE SI ZAJISTILO V PRODLOUŽENÍ Před kamerami České televize se v pátek utkali v rámci třetího duelu čtvrtfinálové série p...

BENAGO CHCE V PÁTEK VEČER PŘED TELEVIZNÍMI KAMERAMI STVRDIT POSTUP

BENAGO CHCE V PÁTEK VEČER PŘED TELEVIZNÍMI KAMERAMI STVRDIT POSTUP Futsalisté Benaga Zruč nad Sázavou chtějí v pátek večer ukončit semifinálovou sérii play o...
Copyright © 2010 - 2017 Futsal Club Benago Praha | created by COOLweby.cz | RSS 2.0 rss